Pomoc autobusowa

Pomożemy Ci zaplanować podróż autokarem

Pomoc

Czy masz pytania dotyczące podróży autobusem lub potrzebujesz pomocy?
Napisz do nas – Chętnie Ci pomożemy

Wybierz czego dotyczy Twoje pytanie:

Zespół CheckMyBus z chęcią Ci pomoże!

Dzięki CheckMyBus dowiesz się wszystkiego o podróżowaniu autobusem. Każda podróż zaczyna się od wyszukania właściwego połączenia. Porównywanie się opłaca! Nie wystarczy tylko porównać ceny, ale warto także zwrócić uwagę na usługi dodatkowe, oferowane przez różnych przewoźników. Dzięki naszej wyszukiwarce, błyskawicznie odnajdziesz wszystkie dostępne autobusy i wybierzesz odpowiednie połączenie. CheckMyBus daje Ci kompletny przegląd wszystkich informacji o cenie, rozkładzie jazdy, trasie, czasie jazdy oraz przystankach, dla każdego połączenia i przewoźnika.

Masz pytania dotyczące wyszukiwarki połączeń autobusowych CheckMyBus? Jeśli tak, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji i z chęcią pomoże. Kliknij przycisk „Pomoc” przy opcji, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Rezerwacje, Płatności, Udogodnienia i Bagaż: Możemy Ci pomóc!

Służymy pomocą, także w dokonywaniu rezerwacji. Z chęcią udzielimy informacji na temat dostępnych metod płatności oraz dostępnych zniżek. Dowiesz się również, czy otrzymasz bilet papierowy, elektroniczny w aplikacji, a może mailem, do samodzielnego wydrukowania..

Jeśli wiesz, że nie zdążysz na autobus, a masz już kupiony bilet, pomożemy Ci go przebukować lub anulować rezerwację, jeśli to możliwe. Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na nogi, darmowego Wifi albo multimediów na pokładzie? Dzięki nam, dowiesz się które firmy są w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Oczywiście w podróż przeważnie wyruszamy z bagażem. Czasem nawet z rowerem, nartami, albo chcemy przewieźć ukochanego zwierzaka. Warto przed zakupem biletu dowiedzieć się, czy jest to dozwolone i nie podlega dodatkowej opłacie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, tak aby Twoja podróż autobusem przebiegała bez zmartwień.