Promocje w PolskiBus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe na bilety w PolskiBus

 

Promocje w PolskiBusNajbardziej znana na polskim rynku firma autobusowa PolskiBus, bardzo często organizuje promocje na przejazdy w konkretnych dniach lub na konkretnej trasie. Zdarzają się również wyprzedaże biletów za złotówkę, przy czym pobierana jest jedynie opłata rezerwacyjna w wysokości 1 PLN. PolskiBus obecnie posiada w Polsce rozbudowaną siatkę połączeń i obsługuje trasy krajowe do większości dużych miast oraz trasy międzynarodowe do Niemiec, Czech i Austrii.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety w PolskiBus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz


cmb_dealsarrow

PolskiBus – Kraków-Rzeszów za 6 zł

Opublikowano: 16 grudnia 2017

PolskiBus przygotował promocję dla osób podróżujących z Krakowa do Rzeszowa oraz z Rzeszowa do Krakowa. Ceny biletów na przejazdy tymi trasami zostały do 19 grudnia obniżone do 6zł (nie wliczając wynoszącej 1zł opłaty rezerwacyjnej). Podróż można zrealizować do 21 grudnia. W celu skorzystania z promocji konieczne jest wpisanie kodu 6PLN w trakcie przeprowadzania procedury zakupowej. Pula biletów w niższych cenach jest ograniczona.

 

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Warszawa-Lublin za 7 zł

Opublikowano: 16 grudnia 2017

PolskiBus przygotował promocję dla osób podróżujących z Warszawy do Lublina oraz z Lublina do Warszawy. Ceny biletów na przejazdy tymi trasami zostały do 17 grudnia obniżone do 7zł (nie wliczając wynoszącej 1zł opłaty rezerwacyjnej). Podróż można zrealizować do 21 grudnia. W celu skorzystania z promocji konieczne jest wpisanie kodu LUBLIN w trakcie przeprowadzania procedury zakupowej. Pula biletów w niższych cenach jest ograniczona.

 

cmb_dealsarrow

PolskiBus – podróże łączone z Poznania do Budapesztu

Opublikowano: 3 grudnia 2017

Osoby podróżujące z Poznania do Budapesztu mogą skorzystać z nowej oferty PolskiegoBusa. Wykorzystując kod PB30 cena biletu na przejazd zostanie obniżona o 30%. Podróż będzie musiała zostać zrealizowana między 4 a 14 grudnia, a transakcja przed 7 grudnia. Pula biletów objętych promocją jest ograniczona.

 

cmb_dealsarrow

PolskiBus – zagraniczne jarmarki bożonarodzeniowe

Opublikowano: 3 grudnia 2017

PolskiBus zachęca polskich podróżnych do odwiedzenia między 2 a 14 grudnia jarmarków bożonarodzeniowych w Berlinie, Wiedniu, Pradze oraz Budapeszcie. Kupując przed 12 grudnia dwa bilety na przejazdy do tych miast jeden otrzymamy gratis.

Berlin to miasto kilkudziesięciu bożonarodzeniowych jarmarków – niemal na każdym skwerku czy placyku widać świąteczne dekoracje i stragany. Każdy jarmark ma swój charakterystyczny, okolicznościowy kubek – warto zebrać je wszystkie! Odwiedźcie jarmarki m.in. na Alexanderplatz, Charlottenburg czy Gendarmenmarkt. Na podróże do/z Berlina obowiązuje promo kod: J2B0E1R7.

We Wiedniu najpiękniejsze jarmarki to m. in. Altwiener Christkindlmarkt, w którym zobaczycie teatrzyk kukiełkowy, jarmarki na Rathausplatz, Karlsplatz i na dziedzińcu pałacu Schonbrunn. Na przejazd do i z Wiednia możecie wykorzystać promo kod: J2W0I1E7.

Natomiast w Pradze jarmarki wypełnione straganami oferującymi tradycyjne czeskie produkty, bombki, ozdoby świąteczne czy drewniane zabawki czekają na Was na Placu Wacława i Rynku Starego Miasta. Będąc w Pradze w okresie świątecznym nie można ominąć pięknej szopki betlejemskiej stojącej przy zamku Królewskim na Hradczanach. Aby wybrać się tam w atrakcyjnej cenie użyjcie promo kodu: J2P0R1A7.

Budapeszt w okresie świątecznym przywdziewa szatę ozdobnych światełek. Most Łańcuchowy przybrany jest w girlandę z lampek, a budynki publiczne, takie jak Parlament, Opera, Zamek Królewski i cała dzielnica zamkowa prezentują się cudownie w magicznym świątecznym klimacie. Koniecznie odwiedźcie deptak Vaci utca gdzie odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na podróże do/z Budapesztu obowiązuje promo kod: J2B0U1D7.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – polskie jarmarki bożonarodzeniowe

Opublikowano: 3 grudnia 2017

Zbliżający się czas świąt Bożego Narodzenia obfituje w jarmarki, które organizowane są w wielu polskich oraz zagranicznych miastach. PolskiBus przygotował z tej okazji promocję, która pozwala na zakup dwóch biletów autokarowych do Gdańska, Krakowa oraz Wrocławia w cenie jednego. Podróż należy zrealizować pomiędzy 2 a 14 grudnia.

Na Targu Węglowym w Gdańsku czekają na Was m.in. „Święta światłem malowane” na ścianie Muzeum Bursztynu, zimowe mistrzostwa w saneczkarstwie, jak i wspólne kolędowanie ze Św. Mikołajem. Na podróże do/z Gdańska obowiązuje promo kod: J2G0D1P7.

W Krakowie panuje mikołajowy zawrót głowy, ponieważ możecie spotkać tam aż 142 Mikołajów i zobaczyć piękne tradycyjne szopki krakowskie. Na przejazd do i z Krakowa możecie wykorzystać promo kod: J2K0R1A7.

Natomiast we Wrocławiu poza wszelkimi atrakcjami świątecznymi, macie wyjątkową okazję spotkać wrocławskiego Krasnala, spełniającego świąteczne życzenia – pojawia się on tam tylko raz w roku właśnie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Aby wybrać się tam w atrakcyjnej cenie, użyjcie promo kodu: J2W0R1O7.

 

cmb_dealsarrow

PolskiBus – promocyjne ceny

Opublikowano: 26 listopada 2017

W związku z Black Friday klienci PolskiegoBusa mogą do końca tygodnia tj. 26 listopada dokonać zakupu biletów do Berlina, Wiednia, Pragi, Budapesztu oraz Zakopanego w cenach niższych o 45%. Podróże będzie można zrealizować między 11 a 17 grudnia. Należy zaznaczyć, że liczba biletów objętych promocją jest ograniczona i wynosi 5000. W celu zrealizowania transakcji w niższych cenach należy wykorzystać kod 2BF0BER dla Berlina, 2BF0WIE dla Wiednia, 2BF0ZAK dla Zakopanego, 2BF0BUD dla Budapesztu oraz 2BF0PRA dla Pragi.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – podróże łączone do krajów bałtyckich

Opublikowano: 25 listopada 2017

Dzięki współpracy PolskiegoBusa z Eurolines Lt. pasażerowie otrzymali możliwość zaplanowania podróży łączonej z Krakowa, Katowic, Kielc, Częstochowy, Radomia, Budapesztu, Wiednia, Bratysławy oraz Brna do trzech krajów bałtyckich. Obecnie jedna transakcja pozwala na zakup biletu do Wilna, Rygi, Kowna oraz Tallinna. Przesiadka na trasie będzie odbywać się w Warszawie, a na odcinku E4 obowiązywać będzie regulamin przewoźnika Eurolines Lt. Bilety na przejazdy można kupić na stronie internetowej PolskiegoBusa.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – do Zakopanego i z powrotem

Opublikowano: 19 listopada 2017

PolskiBus ogłosił nową promocję, która pozwoli pasażerom z kilkunastu polskich miast na wyjazd do Zakopanego i z powrotem w obniżonej o 40% cenie. Oferta jest skierowana dla podróżnych z Gdańska, Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Rzeszowa, Łodzi, Katowic, Bydgoszczy, Kielc, Torunia i Włocławka. Bilety w niższych cenach można kupić na stronie przewoźnika wykorzystując kod ZAKO. Oferta jest ważna do 22 listopada.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – współpraca z PKS Tour Jelenia Góra

Opublikowano: 18 listopada 2017

PolskiBus oraz PKS Tour Jelenia Góra rozpoczęli współpracę, w ramach której klienci przewoźnika będą mogli podróżować z Jeleniej Góry do dwunastu nowych miast – Pragi, Berlina, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Zakopanego, Poznania, Łodzi, Katowic, Bydgoszczy, Opola oraz Leszna. Bilety na przejazdy można kupić w ramach jednej transakcji i jednego wyszukiwania na stronie internetowej przewoźnika. Przesiadka będzie odbywała się na nowym dworcu autobusowym we Wrocławiu przy ul. Suchej 1. Podczas podróży z PKS Tour Jelenia Góra pasażerów obowiązywać będzie regulamin tego właśnie przewoźnika.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – współpraca z PKS Słupsk

Opublikowano: 7 listopada 2017

PolskiBus oraz PKS Słupsk rozpoczęli współpracę, w ramach której klienci przewoźnika otrzymali dostęp do trzech nowych linii – ze Słupska do Warszawy oraz z Ustki do Warszawy i Jeleniej Góry. Trasa będzie obsługiwana przez PKS Słupsk i autokary marki Bova, Mercedes, Setra, Van Hool. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów PKS Słupsk.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – na lotnisko Modlin z Modlinbusem

Opublikowano: 7 listopada 2017

PolskiBus rozpoczął współpracę z przewoźnikiem Modlinbus. Pasażerowie z Rzeszowa, Radomia, Kielc, Lublina, Krakowa i Ostrowca Świętokrzyskiego otrzymali możliwość zarezerwowania podróży łączonych na lotnisko w Modlinie w ramach jednej transakcji. Osoby przyjeżdżające do Warszawy mogą przesiąść się do autokaru jadącego w stronę portu lotniczego na Placu Defilad. Zakup biletów jest możliwy na stronie internetowej PolskiegoBusa.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – nowy kalendarz i zimowa promocja

Opublikowano: 30 października 2017

PolskiBus przygotował kolejną promocję związaną z rozpiską nowego kalendarza. Na podróże realizowane od 10 stycznia do 26 marca bilet można kupić już za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Ich pula jest jednak ograniczona. W ramach akcji Wielka Zimowa Bonanza pasażerowie mogą zaś zaplanować wyjazdy w okazyjnych cenach. Zależą one od długości podróży – odległość do 200 km to koszt 5 zł, do 350 km 9 zł i powyżej 350 km 14 zł.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – do Zakopanego 30% taniej

Opublikowano: 19 października 2017

PolskiBus przygotował specjalną promocję dla mieszkańców Torunia, Bydgoszczy, Włocławka oraz Płocka. Kupując między 23 a 29 października bilet autobusowy do Zakopanego zaoszczędzą oni 30% względem regularnej ceny. Konieczne będzie jednak skorzystanie z kodu ZAKO30 i dokonanie płatności przed 26 października. Oferta nie jest w żaden sposób ograniczona, dlatego wszyscy zainteresowani będą mogli bez trudu z niej skorzystać.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – tańsze bilety za granicę

Opublikowano: 16 października 2017

Mieszkańcy Krakowa i Warszawy mogą skorzystać z nowej promocji przewoźnika PolskiBus. Ceny biletów autobusowych do Pragi, Wiednia i Budapesztu zostały obniżone o 50%. Ich zakupu można dokonać do 19 października wykorzystując kod 5MIAST. Podróż należy zrealizować do 29 października. Dzięki nowej ofercie koszt przejazdu do wymienionych wyżej miast może spaść do nawet 9,50 zł.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Październikowe wtorki

Opublikowano: 16 października 2017

PolskiBus przygotował nową promocję dla swoich klientów. W ramach akcji „Październikowe wtorki” ceny biletów na podróże we wtorki zostały obniżone o 30%. Oznacza to, że przejazd z Krakowa do Pragi wiąże się z wydatkiem rzędu 17,50 zł, a z Warszawy do Gdańska nawet 3,50 zł. Pula biletów objętych promocją nie jest ograniczona. Oferta dotyczy wszystkich kursów realizowanych w dniach 10, 17, 24 oraz 31 października.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Kraków ostatnim miastem Festiwalu Jesiennych Promocji

Opublikowano: 4 października 2017

Festiwal Jesiennych Promocji zmierza ku końcowi. Ostatnim miastem, jakie klienci PolskiegoBusa będą mogli odwiedzić wykorzystując bilety w obniżonych cenach, jest Kraków. Podróż z Łodzi, Katowic, Rzeszowa, Częstochowy, Wrocławia, Zakopanego, Warszawy, Radomia, Kielc, Tarnowa i Krynicy Zdrój będzie mogła zostać zrealizowana między 9 a 19 października. Cena przyjazdu wynosi w zależności od miejsca wyjazdu 5, 7 albo 9 zł. W trakcie dokonywania zakupu konieczne jest skorzystanie z kodu 3Y7KRK. Pula biletów w promocyjnych cenach jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Festiwal Jesiennych Promocji trwa

Opublikowano: 28 września 2017

Festiwal Jesiennych Promocji, o którym informowaliśmy niespełna trzy tygodnie temu, został bardzo dobrze przyjęty przez klientów PolskiegoBusa. Firma postanowiła udostępnić dodatkową pulę 10 tysięcy biletów, które można zrealizować między 9 a 19 października. Podróżujący na trasie Opole-Leszno zapłacą za przejazd 5 zł, Katowice-Poznań 7 zł, a wybierając dowolną konfigurację podróży między Warszawą, Rzeszowem, Zakopanem, Gdańskiem i Bydgoszczą 9 zł. W trakcie realizacji zakupu konieczne jest podanie kodu WRO7C5.

Dodatkowa oferta została przygotowana przez PolskiBus z myślą o podróżnych udających się z Torunia, Częstochowy, Warszawy, Poznania lub Wrocławia do Łodzi. Cena biletu na przejazd na tych trasach wynosi 7 albo 9 zł przy wykorzystaniu kodu 8A3LDZ. Promocja jest ograniczona czasowo do 15 października – bilety, których liczba jest ograniczona, należy zrealizować do 19 października.

Dodatkowy pakiet biletów został udostępniony podróżującym do Katowic z Torunia, Łodzi, Rzeszowa, Częstochowy, Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Opola, Zakopanego, Radomia i Kielc. Przy wykorzystaniu kodu KTW9T1 cena ich podróży spadnie do 9, 7, a nawet 5 zł zależnie od długości trasy. Sprzedaż biletów z promocyjnej puli potrwa do 15 października, natomiast ich realizacja będzie mogła zostać wykonana między 9 a 19 października.

Z podobnej promocji mogą skorzystać osoby udające się do Gdańska z Elbląga, Torunia, Bydgoszczy, Mławy, Ostródy, Leszna, Warszawy, Łodzi, Katowic, Krakowa, Częstochowy i Rzeszowa. W zależności od dystansu trasy cena biletu zostanie obniżona po wpisaniu kodu 6V4GDA do 5, 7, 9 albo 15 zł. Nowa oferta obowiązuje od 9 do 19 października, ale zakupu należy dokonać przed 15 października.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Z Lublina do Berlina, Pragi, Budapesztu i Wiednia

Opublikowano: 24 września 2017

Dzięki współpracy przewoźnika PolskiBus z firmą BP Tour, pasażerowie z Lublina otrzymali możliwość zaplanowania podróży łączonej autokarem do Berlina, Pragi, Budapesztu, Brna, Wiednia oraz Donovaly w ramach jednej transakcji. To nie jedyna dobra wiadomość dla mieszkańców stolicy Lubelszczyzny. Osoby udające się z tego miasta do Rzeszowa mogą skorzystać z kodu BPTOUR, który obniży cenę ich biletu do 9 zł (dodatkowo 1 zł opłaty rezerwacyjnej). Podróż należy zrealizować do 8 października mając na uwadze, że oferta promocyjna jest limitowana.

PolskiBus oddał również dyspozycji pasażerów przystanek autobusowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Warszawa-Kraków, Warszawa-Lublin

Opublikowano: 21 września 2017

PolskiBus przygotował nową promocję dla osób podróżujących między Warszawą a Lublinem, a także Warszawą a Krakowem. W pierwszym przypadku do sprzedaży oddano bilety za 7 zł (dodatkowo 1 zł opłaty rezerwacyjnej), które będzie można zrealizować między 27 września, a 11 października i to w w jedną albo drugą stronę.

Zainteresowani trasą łączącą obecną i poprzednią stolicę Polski mogą zaś kupić bilet za 9 zł (dodatkowo 1 zł opłaty rezerwacyjnej) – ta promocja potrwa od 28 września do 12 października i również dotyczy trasy z i do Warszawy. Liczba biletów w promocyjnych cenach może być ograniczona, dlatego przewoźnik zachęca do dokonania zakupów z odpowiednim wyprzedzeniem.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Świąteczne podróże

Opublikowano: 19 września 2017

Do świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra pozostały jeszcze trzy miesiące. PolskiBus już teraz ogłosił jednak swoją nową promocję, w ramach której konsumenci mogą zakupić bilety autobusowe w cenie 1+1 zł. Oznacza to, że w przypadku wybranych połączeń realizowanych w okresie świątecznym i później – do 9 stycznia – za przejazd zapłacimy jedynie 1 zł i drugie tyle za rezerwację miejsca w autokarze. Liczba biletów w promocyjnych cenach może być ograniczona, dlatego przewoźnik zachęca do dokonania zakupów z odpowiednim wyprzedzeniem.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Festiwal Jesiennych Promocji

Opublikowano: 13 września 2017

PolskiBus przygotował w ramach Festiwalu Jesiennych Promocji wyjątkowo korzystne oferty dla podróżujących i udostępnił pulę 10000 biletów, które w zależności od długości trasy można kupić za 5, 9 oraz 19 zł. Opłacenia przejazdu należy dokonać przed 20 września, a podróż musi zostać zrealizowana między 25 września a 12 października.

Kod promocyjny dla podróżujących z Mławy, Ostródy, Elbląga, Warszawy, Torunia, Łodzi, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Częstochowy, Bydgoszczy, Poznania, Leszna i Wrocławia do GDAŃSKA to 9L8GDA. W przypadku ZAKOPANEGO i tras z Kielc, Radomia, Krakowa, Wrocławia, Opola, Katowic i Warszawy ZAK42A. Udając się z Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Gdańska, Bydgoszczy, Poznania, Leszna, Radomia, Kielc, Katowic i Krakowa do PRAGI należy wpisać kod 7Z3PRA, a w przypadku połączeń do WIEDNIA z Gdańska, Torunia, Łodzi, Katowic, Krakowa, Warszawy, Częstochowy, Rzeszowa i Tarnowa 6Y5WIE. Wreszcie dla tras z Poznania, Torunia, Łodzi, Wrocławia, Opola, Gdańska, Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Katowic i Zakopanego do BERLINA kod promocyjny ma numer BER1X7, natomiast z Wrocławia, Katowic, Krakowa, Warszawy, Radomia i Kielc do BUDAPESZTU BUD2M4. Ze względu na ograniczoną pulę promocyjnych biletów warto rozważyć dokonanie zakupu z wyprzedzeniem.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Festiwal Urodzinowych Promocji cd. – 50%

Opublikowano: 24 czerwca 2017

Dodatkową promocję na podróże do miast naszych południowych sąsiadów pasażerowie otrzymują na trasach do BRATYSŁAWY lub BRNA. Z okazji 6-lecia przewoźnika w Polsce z Radomia, Kielc, Warszawy, Katowic, Krakowa, Gdańska, Torunia, Łodzi, Rzeszowa czy Tarnowa, pojedziemy na Słowację lub do Czech za pół ceny. Bilety z kodem promocyjnym: PROMO6 należy zarezerwować w dniach 24.06-25.06, natomiast podróż zrealizować w czasie od 26.06 do 01.07 br. Pula biletów w tej urodzinowej ofercie jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Festiwal Urodzinowych Promocji -50% Stolice Europejskie

Opublikowano: 22 czerwca 2017

Kolejna oferta świętującego sześciolecie na polskim rynku autobusowym – PolskiegoBusa. Tym razem podróżni pragnący dostać się w dniach 26.06 – 01.07 do BUDAPESZTU z Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Radomia, Kielc lub Katowic, nabędą bilety autobusowe za połowę ceny. Przy rezerwacji należy użyć kodu promocyjnego: URO6.

Inną ofertą są wyjazdy za połowę ceny do PRAGI z Łodzi, Katowic, Leszna, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska, Radomia, Kielc, Krakowa, Wrocławia czy Warszawy. W tym przypadku i w dniach 22-23 czerwca należy online wykorzystać kod promocyjny: 6PRAGA.

Do WIEDNIA pojedziemy z rabatem -50% kupując kurs w dniach 23.06 – 24.06, na podróże od 26.06 – 01.07 z Warszawy, Częstochowy, Katowic, Gdańska, Torunia, Łodzi oraz Krakowa, Tarnowa i Rzeszowa. Kod promocyjny: WIED6
cmb_dealsarrow

PolskiBus – Festiwal Urodzinowych Promocji – 50%

Opublikowano: 19 czerwca 2017

PolskiBus w wielkim stylu zamierza świętować 6 lat na polskim rynku autobusowym! W ramach konkretnych promocji będzie oferować promocje na bilety. W pierwszej kolejności będą to podróże do BERLINA (start z Warszawy, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Krakowa, Wrocławia, Zakopanego, Katowic, Opola, Torunia czy Gdańska). Wykorzystując kod promocyjny: 6LAT podróżni nabędą bilety za jedynie połowę ceny. Rezerwacji należy dokonać w dniach 19 i 20 czerwca, a podróż zrealizować w dniach 26.06 – 01.07. Pula biletów jest ograniczona.

Kolejną atrakcyjną promocją będą podróże do KRYNICY-ZDRÓJ lub ZAKOPANEGO (wyjazd autobusu z Radomia, Kielc, Krakowa, Wrocławia, Opola, Katowic i Warszawy). W tym przypadku klienci również mogą liczyć na rabat -50%, przy wykorzystaniu kodu promocyjnego: ZAKO6. Rezerwacje 20-21 czerwca – podróże 26.06-1.07.
cmb_dealsarrow

PolskiBus – Nowe połączenia do południowych stolic europejskich

Opublikowano: 9 czerwca 2017

W ramach zabezpieczenia popytu na bilety wakacyjne PolskiBus wprowadza linię Rzeszów – Wiedeń, na nowej trasie. Przystanki na tym kursie będą obejmowały Tarnów, Kraków, Katowice i Brno. Już od 22 czerwca 2017 pasażerowie mogą rezerwować bilety na ww. trasę w cenie jedynie 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo tego samego dnia klienci linii Kraków – Praga czy Wrocław – Budapeszt, będą mogli cieszyć się większą ilością kursów autobusowych, w dogodnych godzinach.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Nowy kierunek międzynarodowy – Białoruś.

Opublikowano: 3 czerwca 2017

PolskiBus wprowadza do swojego rozkładu kolejny nietypowy kierunek autobusowy – Białoruś. Połączenia na wschód z Polski cieszą się rosnącą popularnością, dlatego przewoźnik zawarł porozumienie z firmą Vista Tour. Będzie ona operatorem połączeń na Białoruś z Katowic, Krakowa, Warszawy oraz Białej Podlaskiej. Miasta docelowe to Mińsk i Brześć, a kursy rozpoczynają się 8 czerwca 2017. Należy pamiętać o posiadaniu ze sobą paszportu oraz wizy na Białoruś, oraz analogicznych dokumentów wjazdowych do Strefy Schengen. Bilety są do nabycia na portalu PolskiBus.com

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Letnie podróże Zakopane – Kołobrzeg!

Opublikowano: 1 czerwca 2017

Od 1 czerwca do 5 września PolskiBus będzie przeprowadzał połączenia na nietypowo długiej trasie, aby ułatwić urlopowiczom zwiedzanie naszego kraju. Z Zakopanego do Kołobrzegu pojedziemy autobusami firm Arriva oraz MajerBus, po jednym kursie w każdą stronę dziennie. Trasa będzie przebiegać przez punkty: Ustronie Morskie, Szczecinek, Piła, Leszno, Wrocław i Gliwice. Aby uczynić rozkład przejrzystym, autobusy w obie strony będą rozpoczynać podróż o godzinie 16:40. PolskiBus sugeruje rezerwację z wyprzedzeniem, dla uzyskania najniższych cen.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Podróże łączone do krajów bałtyckich!

Opublikowano: 30 maja 2017

Dla pasażerów udających się do krajów bałtyckich z Wrocławia lub Łodzi PolskiBus przygotował dogodne podróże łączone (Linia E4). Oznacza to, że w przypadku rezerwacji na stronie internetowej przewoźnika biletu, np. do Wilna, Rygi lub Tallinna – system opracuje nam trasę mix. Dojeżdżając do Warszawy podróżni będą zmieniać operatora na Eurolines Ltd. Z Łodzi czy Wrocławia pojedziemy do krajów naszych północnych sąsiadów raz dziennie, zaś z Warszawy rano i wieczorem. Bilety występują w atrakcyjnych cenach w zależności od dnia tygodnia, i stanowią jeden dowód przejazdu.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Promocja: Rzeszowska 9-tka!

Opublikowano: 25 maja 2017

PolskiBus proponuje nową promocję na jednej ze swoich najbardziej popularnych tras: Warszawa – Rzeszów. Kursy autobusowe między tymi miastami będą dostępne w atrakcyjnej cenie 9 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby skorzystać z obniżonej ceny należy posłużyć się kodem promocyjnym: RZESZOW, podczas dokonywania rezerwacji na stronie internetowej PolskiBus.com. Dni obowiązywania promocji to 29 maja – 4 czerwca, natomiast zakupu należy dokonać najpóźniej 31 maja włącznie. Zgodnie ze swoimi dotychczasowymi rozwiązaniami, uwzględnia promocję na bilety dla 2 osób w przypadku kursów poniedziałek – czwartek, bądź dla 1 osoby w piątek, sobotę lub niedzielę. Ilość promocyjnych biletów jest ograniczona.
nbsp;

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Promocja: Szczęśliwa 7!

Opublikowano: 25 maja 2017

Od 26 maja 2017 PolskiBus wprowadza 5 nowych kursów na trasie Warszawa – Lublin, co w sumie daje już 10 połączeń między tymi miastami w rozkładzie jazdy przewoźnika. Z tej okazji w dniach 26 maja – 11 czerwca br. można nabyć bilety autobusowe w promocyjnej cenie 7 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Podczas rezerwacji podróży online należy posłużyć się kodem promocyjnym: LUBLIN – natomiast ostatni dzień na jej dokonanie do 6 czerwca. Autobusy z Warszawy zabierają podróżnych z punktów: Dworzec Warszawa Zachodnia, Plan Defilad, Metro Wilanowska. Pula biletów w tej promocji jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Przedłużenie promocji: Nad morze za 9 zł!

Opublikowano: 18 maja 2017

W związku z dużym zainteresowaniem podróżami autobusem nad polskie morze, PolskiBus ponownie oferuje kursy z Warszawy do Gdańska i Elbląga w promocyjnych cenach. Wykorzystując kod promocyjny: GDANSK zapłacimy za przejazd w dniach 22-28 maja 2017 jedynie 9 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Zakupu na stronie internetowej przewoźnika należy dokonać w dniach 18-24 maja, natomiast pozostaje klucz: 2 osoby w cenie od poniedziałku do czwartku i 1 osoba w cenie od piątku do niedzieli. Pula biletów jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Z Krakowa za granicę za 18 zł!

Opublikowano: 17 maja 2017

Dalszy rozwój połączeń z południa Polski za granicę na okres letnich wyjazdów. W dniach 29 maja – 7 czerwca PolskiBus oferuje połączenia z Krakowa do Berlina, Pragi, Budapesztu i Wiednia w promocyjnych cenach. Rezerwując bilety na portalu przewoźnika należy użyć kodu promocyjnego: MAJ, aby skorzystać z ceny 18 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Bonifikata obowiązuje na połączenia w obu kierunkach, a zakupu należy dokonać do 28 maja włącznie. Pula biletów promocyjnych jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Promocja: Nad morze za 9 zł!!

Opublikowano: 11 maja 2017

W ramach oferty promocyjnej PolskiBus od poniedziałku – 15 maja do niedzieli – 21 maja pojedziemy w promocyjnych cenach z Warszawy do Elbląga lub Gdańska. Przewoźnik oferuje dwojaką bonifikatę na te połączenia: rezerwując podróż od poniedziałku do czwartku, zapłacimy za kurs dla dwóch osób 9 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Jeśli wybierzemy podróż od piątku do niedzieli, taka kwota będzie obowiązywać za jeden bilet. Pula biletów w promocji jest ograniczona, a rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 17 maja 2017, wykorzystując na platformie internetowej PolskiBus kod rabatowy: MORZE.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Nowe połączenia cross-country i dynamiczne ceny!

Opublikowano: 4 maja 2017

Przewoźnik ogłosił 4 nowe trasy na sezon wiosenno-letni, które obsługiwać będzie we współpracy z PKS Tour Jelenia Góra oraz PKS Koszalin. Nowe kursy obejmą właśnie Jelenią Górę i Koszalin, a także Bolesławiec, Głogów, Słupsk, Ustkę i Szczecin. Ceny na kursy od 11 maja mają charakter dynamiczny, czyli różnią się od momentu rezerwacji online i dnia tygodnia. Najnowsze informacje o koszcie przejazdu na nowych trasach jak zwykle na portalu internetowym przewoźnika. Wszystkie autokary w ramach tej współpracy są wyposażone w darmowy Internet i klimatyzację.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Z Krakowa za granicę za 19 PLN!

Opublikowano: 26 kwietnia 2017

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na wiosenne wyjazdy majówkowe PolskiBus przygotował ofertę na przejazdy autobusowe z Krakowa do trzech stolic europejskich: Pragi, Budapesztu i Wiednia. Bilety na kursy z i do Krakowa w dniach 8 – 17 maja 2017 nabyć można na stronie internetowej przewoźnika w promocyjnej cenie 19 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby uzyskać zniżkę należy wpisać w procesie rezerwacji podróży kod promocyjny: KRAKOW – ważny do 7 maja włącznie. Pula biletów na wyjazdy zagraniczne jest ograniczona, dlatego PolskiBus zaleca wczesną rezerwację podróży.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Gdańsk i Elbląg za 15 zł!

Opublikowano: 19 kwietnia 2017

Przewoźnik PolskiBus uruchomił promocję biletową na wyjazdy weekendowe na trasach z Warszawy do Elbląga oraz z Warszawy do Gdańska. Cena rabatowa na te połączenia obowiązywać będzie w dniach 19 – 26 kwietnia 2017 i wynosić 15 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby dokonać promocyjnej rezerwacji należy użyć kodu promocyjnego: 15PLN na stronie internetowej PolskiBus.com. Pula biletów jest ograniczona a oferta dostępna do wtorku 25 kwietnia włącznie.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Warszawa – Radom we współpracy z VikiBus

Opublikowano: 12 kwietnia 2017

Już od 13 kwietnia br. PolskiBus będzie oferował 6 nowych kursów między Warszawą a Radomiem, w rezultacie czego oba miasta zostaną połączone aż trzydziestoma kursami. Partnerem tras jest firma VikiBus specjalizująca się w transporcie autobusowym na terenie Lubelszczyzny i Mazowsza, posiadająca autokary o wysokim standardzie. Podróż z Warszawy rozpoczynać się będzie z Placu Defilad, a kończyć na Dworcu Autobusowym w Radomiu – kursy odbywać się będą we wszystkie dni tygodnia. PolskiBus tradycyjnie poleca zakup biletów online na swoim portalu, jednak w przypadku kursów Warszawa – Radom będzie możliwość kupna biletu bezpośrednio u kierowcy, w ramach dostępnego miejsca. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Nowe połączenia: Drezno, Düsseldorf, Essen

Opublikowano: 12 kwietnia 2017

W ramach polityki integrującej przejazdy autobusowe w Europie Środkowo-Wschodniej, PolskiBus proponuje nowe połączenia z niemieckimi miastami – we współpracy z firmą FlixBus. Rozpoczynając podróż w Krakowie, Katowicach lub Wrocławiu klienci mogą wybrać kursy do Drezna, Düsseldorfu i Essen. W ramach tych tras zupełnie nowe miasta w siatce połączeń to Drezno, Chemnitz, Gieβen oraz Siegen. Bilety w atrakcyjnych cenach można rezerwować od 12 kwietnia br., przy czym są to podróże międzynarodowe z miast polskich do niemieckich, lecz nie wewnętrznie w jednym z krajów. Kursy obsługiwać będą autobusy o podwyższonym standardzie, a regulaminu przewozu dostarcza FlixBus.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Promocja „Dzieci do lat 6 za 0zł!”

Opublikowano: 10 kwietnia 2017

Od kwietnia do 5 września 2017 PolskiBus oferuje promocję na przejazdy dla dzieci do lat 6. Bilety dla najmłodszych na wszystkie trasy przewoźnika będą wymagały jedynie wniesienia opłaty rezerwacyjnej w wysokości 1 PLN, przejazd jest darmowy. Aby nabyć bilet dla dziecka online, należy zaznaczyć w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”. Ze względu na okres urlopowy jedna osoba może nabyć do 9 biletów w tej promocji. Zgodnie z polityką przewozową dziecko musi podróżować w asyście pełnoletniego opiekuna, który również musi posiadać własny bilet.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Letnie kursy autobusowe od 1 PLN

Opublikowano: 10 kwietnia 2017

Przewoźnik ogłosił siatkę połączeń na okres letni, według której w okresie od 1 czerwca aż do 5 września 2017 roku obowiązywać będą ceny biletów na podróże wakacyjne od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby uzyskać największy rabat należy rezerwować bilety na stronie internetowej PolskiBus. Oferta dotyczy również połączeń realizowanych z firmami partnerskimi przewoźnika.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Nowe zasady rezerwacji miejsc w autokarze

Opublikowano: 7 kwietnia 2017

Od 6 kwietnia 2017 PolskiBus uruchamia długo wyczekiwaną funkcję rezerwacji numerowanych miejsc w swoich autokarach. Kupując bilet na kurs na stronie internetowej przewoźnika już od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej, klienci mogą wybierać konkretne miejsca na planie autokaru. Dodatkowo za opłatą 5 PLN można zarezerwować miejsce Premium – zapewniające większą przestrzeń na nogi, miejsce przy stoliku czy przy przedniej szybie na górnym pokładzie. Od teraz rozpoczynając podróż należy okazać załodze autobusu cały bilet, wydrukowany lub elektroniczny – nie wystarczy zapamiętanie jego numeru. Oferta obowiązuje również na najbardziej obłożonych kursach letnich (kalendarz letni obowiązuje do 5 września br.).

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Nowe trasy promocyjne z marką Voyager Transport

Opublikowano: 17 marca 2017

W porozumieniu z małopolską firmą Voyager przewoźnik PolskiBus dodaje do swojej siatki połączeń 17 miast w całej Polsce, dostępnych autobusem na 8 nowych trasach. Nowymi destynacjami są Gorlice, Brzesko, Wysowa-Zdrój, Szczecinek oraz Ustronie Morskie, oprócz docenianych już połączeń z Krakowa, Tarnowa czy Nowego Sącza. Sprzedaż biletów rozpoczyna się od 24 marca 2017 i odbywa się poprzez e-bilet lub numer rezerwacji otrzymany pocztą elektroniczną. Ceny na tych trasach zaczynają się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej.

cmb_dealsarrow

PolskiBus.com i ModlinBus partnerami w kursach na lotnisko

Opublikowano: 17 marca 2017

Już od 20 marca 2017 połączone siły firm PolskiBus oraz przewoźnika ModlinBus dowiozą podróżnych do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin, tworząc usługę typu „shuttle bus”. Atrakcyjne ceny połączeń będą obowiązywały na 20 codziennych kursach w każdą stronę – czas przejazdu z centrum Warszawy to około 45 minut. Na portalu PolskiBus.com można dokonywać rezerwacji (trasa MB1, marka OKBus lub ModlinBus) a obowiązującym biletem będzie dokument otrzymany drogą elektroniczną.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Wiosenna trasa Warszawa – Łuków – Radzyń Podlaski

Opublikowano: 15 marca 2017

Specjalnie dla mieszkańców Lubelszczyzny PolskiBus oferuje promocję na trasie Warszawa-Radzyń Podlaski. Połączenia można rezerwować w cenie od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na kursy od 1 kwietnia do 31 maja 2017. Przewoźnik podkreśla, że wczesna rezerwacja jest gwarancją uzyskania największego rabatu. W promocji bierze udział firma AfarBus, a kursy odbywać się będą 2 razy dziennie przez cały tydzień.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Kwietniowe połączenia Kraków-Lublin od 1 PLN

Opublikowano: 14 marca 2017

Z myślą o wiosennych wyjazdach i Świętach Wielkanocnych PolskiBus oferuje promocyjne przejazdy na trasie Kraków – Kielce – Radom – Puławy – Lublin. Kursy odbywać się będą w każdy dzień tygodnia czterokrotnie, a bilety można będzie nabyć na portalu przewoźnika już od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Partnerem trasy jest firma BPTour, która oferuje dodatkowe zniżki na odcinku Lublin – Radom. Konkretne kwoty i rozkład jazdy dostępne są na stronie internetowej.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Krakowska międzynarodówka za 15 PLN

Opublikowano: 17 lutego 2017

PolskiBus przygotował promocję na przejazdy międzynarodowe z Krakowa do Pragi, Budapesztu i Wiednia. Kierunki te polecane są w lutym ze względu na dużą ilość wydarzeń kulturalnych. Rezerwując podróż autobusem do jednego z tych miast do 22 lutego br., zapłacimy jedynie 15 PLN (opłata rezerwacyjna 1 PLN), posługując się kodem promocyjnym: 15PLN. Daty wyjazdów obejmują kursy od poniedziałku 20 lutego do czwartku 2 marca. Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Express promo Warszawa-Katowice

Opublikowano: 15 lutego 2017

PolskiBus oferuje w nadchodzących dniach podróż autobusem ze stolicy na Śląsk w promocji -40%. Podróżni chcący dostać się z Warszawy do Katowic w obniżonej cenie muszą użyć kodu promocyjnego: KATO podczas rezerwacji biletów na portalu PolskiBus. Autobusy kursują minimum cztery dziennie w dogodnych godzinach. Oferta obowiązuje do 23 lutego włącznie, pula biletów jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – Walentynkowe biletobranie – 2 w cenie 1

Opublikowano: 10 lutego 2017

Na nadchodzące Walentynki PolskiBus przygotował promocję dla zakochanych par. W dniach 13, 14 i 15 lutego podróż dwóch osób obowiązuje w cenie jednego biletu. Zniżka obejmuje podróż w obie strony do polskich miast (Gdańsk, Kraków, Toruń, Wrocław) oraz międzynarodowe połączenia do Budapesztu, Pragi, Bratysławy lub Wiednia (wyjazd z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy i Wrocławia). Aby skorzystać z promocji 50% dla dwóch osób należy użyć kodu promocyjnego: AMOR do 11 lutego br. na portalu PolskiBus.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – promocja na ferie z dzieckiem za 0 PLN

Opublikowano: 9 lutego 2017

PolskiBus przedłuża ofertę na wyjazdy rodzinne z dziećmi do lat 6. Bilet dla dziecka to 0 PLN z obowiązującą jedynie opłatą rezerwacyjną w wysokości 1 PLN. Aby uzyskać ulgę należy podczas wyszukiwania na portalu PolskiBus zaznaczyć opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” w zakładce ULGI. Przewoźnik gwarantuje bezpieczne przewiezienie zimowego sprzętu narciarskiego oraz mocowania dla fotelików dziecięcych. Promocja obowiązuje na trasach krajowych i trwać będzie do 31 marca br.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – promocja Zimowa Bonanza od 5 PLN

Opublikowano: 6 lutego 2017

Jeszcze do 31 marca trwa w PolskiBus promocja Zimowa Bonanza na bilety autobusowe, zależna od odległości między miastami. W cenie 5 PLN pojedziemy do miast odległych do 200 km, za 9 PLN do 350 km oraz za 14 PLN powyżej 350 km. Oferta nie wymaga kodu promocyjnego, połączenia objęte promocją to kursy od poniedziałku do czwartku. Zimowa Bonanza obowiązuje też na podróże łączone oraz połączenia międzynarodowe w ww. odległościach. Na portalu PolskiBus znajduje się interaktywna mapa, ułatwiająca wyszukanie połączenia. Ilość biletów jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PolskiBus – bilety do województwa świętokrzyskiego za 6 PLN

Opublikowano: 10 sierpnia 2016

W okresie od 10 do 17 sierpnia dostępna jest promocja na połączenia na kursy do województwa świętokrzyskiego. Podróż należy odbyć przed 25 sierpnia. W promocji dostępne są bilety na trasy Warszawa – Sandomierz (linia P31) oraz na wszystkich odcinkach linii P30 Warszawa – Radom – Skarżysko-Kamienna – Kielce. Cena biletu w promocji wynosi 6zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Aby skorzystać ze zniżki, przy zakupie biletu należy podać kod promocyjny LATO. Ilość promocyjnych biletów jest ograniczona.

 

cmb_dealsarrow

PolskiBus – promocja na połączenia z Rzeszowa przed 8 sierpnia

Opublikowano: 30 lipca 2016

W okresie od 29 lipca do 4 sierpnia można kupić promocyjne bilety na połączenia z Rzeszowa do Berlina, Krakowa, Wrocławia i Gdańska. Podróż należy odbyć przed 8 sierpnia. Promocyjna cena obejmuje 40% zniżki i pula biletów jest ograniczona. Aby skorzystać ze zniżki, należy podczas rezerwacji biletów wpisać kod RZESZÓW w odpowiednie pole w formularzu rezerwacji.

 

cmb_dealsarrow

PolskiBus – wakacyjna promocja – bilety dla dzieci do lat 6 za 0zł

Opublikowano: 1 czerwca 2016

W okresie od 1 czerwca do 30 września 2016, na wszystkich krajowych trasach PolskiBus, dzieci do lat 6 będą mogły podróżować za darmo. Należy jedynie uiścić opłatę rezerwacyjna za dziecko, w wysokości 1zł. Żeby skorzystać z promocji, należy wyszukać odpowiednie połączenia, a następnie na stronie PolskiBus udać się do działu „ULGI” i tam zaznaczyć opcję: Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat. Zarówno zakup biletu, jak i podróż muszą się odbyć w okresie od 1 czerwca do 30 września 2016 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *