Promocje w PKS Polonus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe w PKS Polonus

 

Promocje w PKS PolonusPKS Polonus to polska spółka akcyjna specjalizująca się w autobusowej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, obecna na rynku od ponad 60 lat. Oferuje komfortowe połączenia z Warszawy do wielu zakątków Polski w wymiarze całorocznym oraz wakacyjnym. Spółka szczyci się wysokiej klasy autokarami oraz wykorzystaniem technologii informatycznych do zarządzania trasami autobusów. PKS Polonus rozwija system udogodnień dla pasażerów (geolokalizacja, miejsca numerowane, darmowe WiFi) w tym sezonowe zniżki i promocje na dedykowane połączenia.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety w PKS Polonus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz


 

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – kolejne bilety 50% taniej

Opublikowano: 19 listopada 2018

PKS Polonus udostępnia swoim pasażerom 25 tysięcy biletów, których ceny zostały obniżone o 50%. Akcja składa się z trzech odsłon. Od dzisiaj startuje druga tura promocji i obejmuje również podróże łączone. Z „Gorących Okazji” skorzystać może każdy, kto zakupi bilet na www.PolonusPartner.pl i odbędzie podróż w dniach 19 do 25 listopada.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – bilety 50% taniej

Opublikowano: 13 listopada 2018

PKS Polonus wystartował z pierwszą z trzech odsłon Biało-Czerwonej Promocji, w której ceny wybranych biletów na przejazdy autokarowe będą obniżone o 50%. Łącznie w ramach tego cyklu pasażerowie otrzymują do dyspozycji aż 25 000 biletów w promocyjnych cenach.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – promocja z iTaxi I Google Pay

Opublikowano: 12 listopada 2018

Polonus dołącza do promocji iTaxi i Google Pay oferując dla swoich pasażerów zniżkę -50% na podróż taksówką z i na dworzec autobusowy. Rabat można zrealizować na 3 przejazdy korzystając z aplikacji iTaxi i płacąc Google Pay. Promocja startuje 12 listopada i potrwa do końca roku.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – jesienne promo-podróżowanie z Polkiem do -70%

Opublikowano: 7 listopada 2018

PKS Polonus przygotował pulę biletów o cenach obniżonych o 70%. Pojawią się one na wielu trasach – przewoźnik nie wyszczególnił, których konkretnie. Promocja jest ograniczona wyłącznie do sprzedaży internetowej. Warto przypomnieć, że w ramach akcji „Tanie powroty” istnieje możliwość zakupu biletu powrotnego u Polonusa z 30-procentowym rabatem.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – weekend za pół ceny

Opublikowano: 7 października 2018

PKS Polonus wziął udział w organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną akcji „Weekend za pół ceny”. W ramach tej inicjatywy ceny biletów na przejazdy dla pierwszego dnia października zostały obniżone o połowę. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów krajowych.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letnie promo-podróżowanie

Opublikowano: 11 lipca 2018

Klienci PKS Polonus mogą do końca września skorzystać z wakacyjnej promocji, dzięki której niektóre bilety będą ono mogli zakupić z 70-procentową zniżką. Podróżujący mogą odwiedzić Szczawnicę już za 15 zł, a z Warszawy do Kołobrzegu przejechać się za 35 zł. Pula biletów objętych promocją jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Gorąca promocja 5-10-15

Opublikowano: 3 lipca 2018

PKS Polonus przygotował dla swoich klientów nową ofertę promocyjną, która pozwala na zakup biletów na wszystkie połączenia za 5, 10 albo 15 zł. Przewoźnik uruchomił również nowe trasy – między innymi do Krynicy Morskie oraz Kołobrzegu. Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letnia Promocja

Opublikowano: 3 czerwca 2018

PKS Polonus przygotował dla swoich klientów nową ofertę promocyjną z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Festiwalu Wodnych Ster. Podróżujący chcący odwiedzić Bydgoszcz mogą dokonać zakupu biletu z promocyjnej puli, który pozwoli na dojechanie do tego miasta z Warszawy za 19 zł. Zainteresowani mogą również dojechać ze stolicy do Torunia za 14 zł. Pula biletów jest w obu przypadkach ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letni Promobrzeg

Opublikowano: 20 maja 2018

PKS Polonus udostępnił swoim klientom pulę biletów na przejazd trasą Warszawa-Kołobrzeg. Ich ceny zaczynają się od 39 zł. Przewoźnik zaznacza, że liczba miejsc jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Wakacyjna sprzedaż biletów

Opublikowano: 29 kwietnia 2018

W nowym rozkładzie jazdy PKS Polonus pojawiło się sześć wakacyjnych linii do dwudziestu miejscowości wypoczynkowych, takich jak Kołobrzeg, Krynica Morska, Władysławowo, Mielno, Łeba czy Jastrzębia Góra. Przewoźnik uruchomił w tym tygodniu przedsprzedaż biletów na kursy realizowane między 23 czerwca a 31 sierpnia z Warszawy do wybranych miast docelowych położonych nad morzem oraz w otoczeniu jezior północno-wschodniej Polski. W ramach akcji „Tanie Powroty” bilety powrotne można kupić z 30-procentowym upustem, jeżeli transakcji dokona się za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo, za każdą wydaną złotówkę podróżni otrzymają pięć punktów w ramach programu lojalnościowego „Pasażer Plus” – można je w przyszłości wymienić na bezpłatne bilety.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny

Opublikowano: 21 września 2017

W związku z organizowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki akcją „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, PKS Polonus przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów. Osoby, które opłacą przejazd autokarowy, jaki będzie realizowany pomiędzy 6 a 8 października, otrzymają 50-procentową zniżkę na bilet powrotny. Powrót będzie musiał zostać zrealizowany w czasie trzech dni od wyjazdu do miejsca docelowego.

Z promocji można skorzystać za pośrednictwem stron internetowych www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl albo dokonując zakupu biletu w jednym z wybranych punktów sprzedaży agencyjnej. PKS Polonus podkreśla, że zniżka zostanie naliczona automatycznie i nie łączy się z innymi ulgami oraz promocjami.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Warszawa -Zakopane, Zakopane – Liptowski Mikułasz.

Opublikowano: 9 czerwca 2017

PKS Polonus kontynuuje powiększanie letniej siatki połączeń. Tym razem chodzi o trasę na południe: Warszawa -Zakopane oraz Zakopane – Liptowski Mikułasz (Słowacja). Na trasie przystanki to: Radom, Skarżysko Kamienna, Kielce, Kraków, Białka, Bukowina Tatrzańska, Zakopane. Następnie przewoźnik zawiezie nas w Wysokie Tatry słowackie do miejscowości Stary Smokovec oraz Liptowski Mikułasz (Tatralandia). Kursy będą obowiązywać już od 30 czerwca 2017 i odbywać się w weekendy (z Warszawy pt/sb, ze Słowacji sb/ndz). Podczas rezerwacji na stronie internetowej PKS Polonus należy zwrócić uwagę na podział kupna biletu: [nasza miejscowość] – Zakopane, Zakopane – [wybrana lokalizacja słowacka].

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Kurs wakacyjny Warszawa – Kołobrzeg.

Opublikowano: 24 maja 2017

PKS Polonus wprowadza drugie po Łebie nowe połączenie nadmorskie z Kołobrzegu do Warszawy. Na tej trasie autobusy będą mijać Płock, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Wałcz, Czaplinek oraz Połczyn-Zdrój. Bilety będą dostępne w cenie już od 5 PLN w zależności od momentu rezerwacji – na dni od 24 czerwca 2017. Kurs z Warszawy rozpoczynać się będzie o 22:30, natomiast powrotny z Kołobrzegu o 9:00. Bilety są, jak zawsze, dostępne w internetowym systemie rezerwacji PKS Polonus i partnerów przewoźnika.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Wakacyjne Szalone Promocje 5-10-15.

Opublikowano: 24 maja 2017

Na sezon letni PKS Polonus wprowadza nową odsłonę „Szalonych Promocji”. Do kupna biletów autobusowych przewoźnik zachęca hasłem „Planujesz – zyskujesz!”, co oznacza że największe zniżki na przejazdy otrzymamy gdy zaplanujemy podróż z wyprzedzeniem. W związku z tym pomysłem w PKS Polonus obowiązuje aż 90-dniowy okres przedsprzedaży na bilety w cenach 5 PLN, 10 PLN lub 15 PLN – w zależności od długości kursu w kilometrach. „Szalone Promocje” będą obowiązywać przez cały okres wakacyjny, pula biletów jest jednak ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Kolejna odsłona promocji „Tam i z powrotem”.

Opublikowano: 23 maja 2017

Przewoźnik PKS Polonus dołączył do oferty kolejną edycję promocji Tanie Powroty. W jej ramach można nabyć bilety autobusowe na tym samym odcinku trasy z bonifikatą -30% na bilet powrotny. System rezerwacji na stronie internetowej PKS Polonus automatycznie przelicza zniżkę promocyjną, jeśli wybierzemy opcję podróży w obie strony. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2017 i obejmuje wszystkie krajowe odcinki relacji powrotnych. Podobnie funkcjonuje zakup biletów na stronach partnerskich PKS Polonus lub w kasach dworcowych. Zniżki nie sumują się.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letnie Promocje do -80% taniej

Opublikowano: 22 maja 2017

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym PKS Polonus przedstawił nową promocję dla tras krajowych. W ramach akcji sprzedażowej „Letnia Promocja” podróżni będą mogli nabyć bilety autobusowe w cenach z bonifikatą aż do -80%. Rezerwacja online nie wymaga specjalnego kodu promocyjnego, należy jedynie porównać ceny w dni powszednie oraz w weekendy i wybrać najlepszą ofertę. Promocja będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2017, lecz pula biletów jest ograniczona i nie łączą się one inną promocją, ulgą bądź zniżką ustawową.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letnie kursy Warszawa – Łeba

Opublikowano: 18 maja 2017

W związku z rozwojem oferty sezonowej na lato 2017, PKS Polonus wprowadza kursy na trasie Warszawa – Łeba. Dziewięciogodzinna trasa przejazdu autobusu obejmować będzie inne miejscowości wypoczynkowe na Wybrzeżu: Puck, Władysławowo, Chłapowo, Jastrzębią Górę, Karwię czy Dębki. Bilety można nabyć na stronie internetowej przewoźnika oraz na Warszawie Zachodniej – cena za osobę to 85 PLN. Kursy do Łeby należą do oferty wakacyjnej PKS Polonus, dlatego należy sprawdzić dokładnie termin, który chcemy zarezerwować. Autobusy będą kursować 2 razy dziennie, o 9:00 i 22:30.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Expressowe połączenia Warszawa – Lublin

Opublikowano: 12 maja 2017

Już od 26 maja 2017 PKS Polonus będzie oferować 5 nowych połączeń na trasie Warszawa – Lublin – Warszawa, odpowiadając na duże zapotrzebowanie na bilety. Dodatkowo firma wyposaża właśnie swoich kierowców w urządzenia mobilne do sprawdzania biletów, oraz w terminale płatnicze – dzięki czemu dokumenty upoważniające do przejazdu będzie można nabyć nie tylko online (lub w kasach Warszawy Zachodniej) ale także bezgotówkowo w autobusie. Cena biletu na chwilę obecną to 10 PLN. Nowo zakupione autokary PKS Polonus posiadają również od maja udogodnienia dla osób niepełnosprawnych o poszerzonym zakresie.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Inauguracja nowego kursu Warszawa – Stalowa Wola

Opublikowano: 21 kwietnia 2017

Od dnia 28 kwietnia 2017 roku możliwa jest rezerwacja biletów na nowe połączenie między Warszawą (Dworzec Zachodni) a Stalową Wolą. Decyzja o uruchomieniu trasy została podjęta w ramach realizacji postulatów klientów PKS Polonus. Autobusy będą przejeżdżać przez m.in. Radom, Ostrowiec Świętokrzyski czy Sandomierz. Bilety dostępne są na stronie internetowej przewoźnika oraz na portalach dworzeconline.pl i e-podroznik.pl w cenie 40 PLN. Kursy powrotne odbywać będą się od 29 kwietnia br.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Wystartowała „Wiosenna Promocja”

Opublikowano: 21 kwietnia 2017

Odpowiadając na wyzwania wiosennych wyjazdów w Polsce, PKS Polonus przygotował promocję na bilety kupione online w dniach 4 -27 kwietnia 2017. Rezerwując i opłacając kurs autobusowy na stronie internetowej przewoźnika można otrzymać bonifikatę nawet do 90% wartości biletu. Pula biletów w tej promocji jest ograniczona i jest to oferta limitowana, która nie łączy się z innymi ulgami, w tym ustawowymi.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Oferta „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny -50%”

Opublikowano: 28 marca 2017

Firma PKS Polonus przygotowała zniżkę w ramach szerszej inicjatywy pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 obowiązywać będzie zasada przejazdu „Tam i z powrotem”, według której bilet normalny powrotny będzie miał zniżkę -50%. Podróż powrotną zakupioną w tej promocji weekendowej należy odbyć najpóźniej w dniu 2 kwietnia br., nie sumuje się ona z innymi zniżkami, w tym ustawowymi.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Połączenie sił z PolskiBus.com

Opublikowano: 24 marca 2017

W ramach dużej operacji integracyjnej na polskim rynku przewozów autobusowych, od 23 marca 2017 PKS Polonus nawiązał współpracę partnerską z PolskiBus.com. W siatce połączeń od 1 kwietnia pojawią się 23 nowe trasy łączące 100 miast, wśród nich miejscowości które były trudno dostępne autobusami kursującymi z zachodu lub centrum kraju. Według porozumienia kursy będą obsługiwać autokary o podwyższonym standardzie PKS Polonus. Nowością są połączenia z Warszawy i Lublina do Lwowa, oraz 4 inne trasy międzynarodowe łączące miasta polskie z miejscowościami za wschodnią granicą: Drohobycz, Stryj, Truskawiec, Kaliningrad. Trasy wschodnie wspiera firma East West Eurolines.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Wprowadzenie opłaty transakcyjnej

Opublikowano: 3 marca 2017

W dniu 1 marca 2017 firma PKS Polonus wprowadza tzw. opłatę transakcyjną, która będzie pobierana podczas rezerwacji i kupna biletu online, na oferowane kursy. Stała opłata będzie wynosić 1 PLN brutto, a przewoźnik motywuje jej wprowadzenie chęcią dalszego budowania swojego serwisu i dostarczania najlepszej jakości podróży swoim klientom. Dodatkowo firma poinformowała o udostępnieniu kilku nowych opcji: zmiany daty podróży online, wyboru miejsca w autokarze, bezpłatnego biletu SMS oraz możliwości wystawienia faktury VAT.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Podróże Łączone Wschód -30%

Opublikowano: 14 lutego 2017

W okresie od 1 lutego do 31 marca br. kupując w PKS Polonus bilet na trasie międzynarodowej oferuje możliwość dokupienia biletu krajowego z bonifikatą 30% ceny normalnej lub z ulgą handlową. Zasady są takie, że kupując on-line bilet na trasy wschodnie (np. do Lwowa) deklarujemy chęć skorzystania z Promocyjnej Podróży Łączonej i otrzymujemy kod rabatowy do wykorzystania na kursach krajowych. Przy zakupie w punkcie biletowym należy okazać imienny bilet na trasę wschodnią, aby otrzymać zniżkę -30%. Oba przejazdy liniami PKS Polonus nie mogą przekraczać odstępu 24 godzin. Ilość biletów nie jest limitowana.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Tanie Powroty -30%

Opublikowano: 10 lutego 2017

W PKS Polonus obowiązuje kolejna edycja promocji Tanie Powroty, w której pasażerowie rezerwujący podróż autobusem „Tam i z Powrotem” otrzymują automatyczną bonifikatę w wysokości 30% ceny biletu na połączenie powrotne. Promocja obowiązuje na trasach krajowych obsługiwanych przez przewoźnika i potrwa do 31 marca 2017. Należy pamiętać, iż zniżka -30% zostanie naliczona jeśli dokonamy jednorazowej zapłaty za podróż w punkcie biletowym lub on-line. Promocja na odcinku powrotnym obowiązuje dla biletów normalnych oraz ulgowych.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Szalone Promocje 5-10-15

Opublikowano: 03 lutego 2017

PKS Polonus oferuje do 31 grudnia 2017 specjalną promocję na bilety autobusowe zakupione on-line – wyłącznie bilety elektroniczne i bilety-SMS. Wykorzystując portal przewoźnika możemy zarezerwować bilety w stałych cenach 5, 10 lub 15 PLN na daną trasę przejazdu. Promocja PKS Polonus obejmuje połączenia dalekobieżne w konkretnych dniach tygodnia, dlatego warto w systemie rezerwacji zwrócić uwagę na taryfę dzienną – system nas o tym poinformuje. W ciągu roku promocja nie będzie się łączyła z innymi sezonowymi ofertami. Pula biletów została w styczniu znacznie zwiększona, więc warto zapoznać się z Szalonymi Promocjami już teraz.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – ulga handlowa w 2017 roku

Opublikowano: 03 lutego 2017

W sezonie 2017 firma PKS Polonus przypomina o obowiązujących ulgach handlowych na bilety autobusowe. Połączenia krajowe dalekobieżne obsługują następujące zniżki: ulga handlowa dla seniora (-20% dla osób po 60 roku życia), ulga handlowa dla dzieci (-50% do 13 roku życia), ulga handlowa dla ucznia lub studenta (-20% do 26 roku życia). Należy pamiętać, iż uzyskanie zniżki jest możliwe jedynie po okazaniu właściwego dowodu tożsamości lub legitymacji.