Promocje w PKS Polonus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe w PKS Polonus

 

Promocje w PKS PolonusPKS Polonus to polska spółka akcyjna specjalizująca się w autobusowej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, obecna na rynku od ponad 60 lat. Oferuje komfortowe połączenia z Warszawy do wielu zakątków Polski w wymiarze całorocznym oraz wakacyjnym. Spółka szczyci się wysokiej klasy autokarami oraz wykorzystaniem technologii informatycznych do zarządzania trasami autobusów. PKS Polonus rozwija system udogodnień dla pasażerów (geolokalizacja, miejsca numerowane, darmowe WiFi) w tym sezonowe zniżki i promocje na dedykowane połączenia.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety w PKS Polonus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz


 

PKS Polonus – do Lwowa za 69 zł

Opublikowano: 13 lutego 2020

PKS Polonus obniżył ceny biletów na nocnych kursach z Warszawy, przez Lublin do Lwowa! Już dzisiaj są one dostępne w atrakcyjnej cenie od 69 zł. W siatce połączeń przewoźnika znajdują się także inne popularne ukraińskie miasta: Stryj, Truskawiec oraz Drohobycz.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Stalowa Wola – Warszawa.

Opublikowano: 13 lutego 2020

PKS Polonus przygotował promocję dla osób podróżujących na trasie Stalowa Wola – Warszawa. Co dziesiąty bilet na tej trasie można kupić za 1 zł. Przewoźnik realizuje trzy przewozy dziennie. Aby skorzystać z promocji wystarczy wymienić 9 biletów kupionych w kasie biletowej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia lub u kierowcy autokaru Polonus na promocyjny 10. bilet dostępny za złotówkę.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – zimowa promocja

Opublikowano: 22 stycznia 2020

PKS Polonus przygotował promocję dla osób podróżujących na trasie Warszawa – Radom – Kielce – Busko Zdrój. Z Warszawy do Radomia pojedziemy w cenie już od 17 zł, do Kielc od 21 zł, a do Buska-Zdroju od 29 zł. Promocją objęte są też podróże pomiędzy tymi miastami. Równolegle, na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów. Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – bilety za 1 zł na trasie Warszawa-Giżycko

Opublikowano: 20 października 2019

PKS Polonus przygotował promocję dla osób podróżujących pomiędzy Giżyckiem a Warszawą. Klienci mogą kupić co dziesiąty bilet za złotówkę. Wystarczy, że przedstawią sprzedawcy dziewięć zakupionych wcześniej biletów.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – tańsze bilety na trasie Warszawa-Olsztyn

Opublikowano: 30 września 2019

PKS Polonus przygotował promocję dla osób podróżujących pomiędzy Olsztynem a Warszawą. Klienci mogą kupić co dziesiąty bilet za złotówkę. Wystarczy, że przedstawią sprzedawcy dziewięć zakupionych wcześniej biletów. W ramach realizowanych kursów łączących Olsztyn z Warszawą autokary Polonusa odjeżdżają pięć razy dziennie razy dziennie. Podróż rozpoczyna się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godz. 7.45, 10:10, 12:05, 14:35 oraz 17:30. Kursy powrotne z Dworca Autobusowego w Olsztynie odjeżdżają o godz. 5.10, 15.45 oraz 16.45, natomiast z przystanku pod szpitalem MSWiA o godz. 6.15 oraz 12.10.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – tańsze bilety powrotne

Opublikowano: 8 czerwca 2019

Polonus wystartował z nową promocją, która potrwa do 1 września. Pasażerowie wybierający się w podróż mogą dokonać zakupu biletu na przejazd powrotny. Będzie on tańszy o 30% wzglęcem cany bazowej. Promocja nie łączy się z innymi ulgami.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – promocja 5-10-15

Opublikowano: 24 lutego 2019

W ramach nowej promocji zorganizowanej przez PKS Polonus, klienci będą mogli dokonać zakupu biletów autobusowych za 5, 10 oraz 15 zł. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są w sprzedaży internetowej i obowiązują na wybranych liniach, w wybrane dni tygodnia – ich pula jest ograniczona. Akcja dotyczy przejazdów realizowanych do 17 kwietnia.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – zimowe promo-podróżowanie

Opublikowano: 16 lutego 2019

PKS Polonus przygotował zimową promocję, w ramach której pasażerowie mogą dokonać zakupu biletów nawet z 70-procentową zniżką. Bilety w niezwykle zostały udostępnione zarówno na liniach dłuższych m.in. do Koszalina w cenie już od 29 zł czy Kudowy-Zdroju już od 40 zł, jak i krótszych m.in. do Tomaszowa Mazowieckiego już od 15 zł. Dzięki nowej promocji podróż z Warszawy do takich miast jak Olsztyn, Mrągowo czy Tarnobrzeg kosztuje już od 10 zł. Akcja potrwa do 17 kwietnia 2019. Liczba biletów jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – 10 000 biletów do 10 zł taniej

Opublikowano: 26 stycznia 2019

Pasażerowie przewoźnika Polonus mogą skorzystać z promocji, w ramach której 10 tysięcy biletów może zostać zakupionych do 10 zł taniej. Rabat jest dostępny dla osób, które przy płatności wybiorą opcję Visa Checkout. Co ważne, akcja promocyjna dotyczy też współpracowników narodowego przewoźnika, czyli Neobusa, PKS Elbląg, Garden Express, Żak Express oraz AlbatrosBus. Sprzedaż biletów w niższych cenach potrwa od 17 stycznia 2019 r. do 30 kwietnia 2019 r.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – kolejne bilety 50% taniej

Opublikowano: 19 listopada 2018

PKS Polonus udostępnia swoim pasażerom 25 tysięcy biletów, których ceny zostały obniżone o 50%. Akcja składa się z trzech odsłon. Od dzisiaj startuje druga tura promocji i obejmuje również podróże łączone. Z „Gorących Okazji” skorzystać może każdy, kto zakupi bilet na www.PolonusPartner.pl i odbędzie podróż w dniach 19 do 25 listopada.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – bilety 50% taniej

Opublikowano: 13 listopada 2018

PKS Polonus wystartował z pierwszą z trzech odsłon Biało-Czerwonej Promocji, w której ceny wybranych biletów na przejazdy autokarowe będą obniżone o 50%. Łącznie w ramach tego cyklu pasażerowie otrzymują do dyspozycji aż 25 000 biletów w promocyjnych cenach.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – promocja z iTaxi I Google Pay

Opublikowano: 12 listopada 2018

Polonus dołącza do promocji iTaxi i Google Pay oferując dla swoich pasażerów zniżkę -50% na podróż taksówką z i na dworzec autobusowy. Rabat można zrealizować na 3 przejazdy korzystając z aplikacji iTaxi i płacąc Google Pay. Promocja startuje 12 listopada i potrwa do końca roku.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – jesienne promo-podróżowanie z Polkiem do -70%

Opublikowano: 7 listopada 2018

PKS Polonus przygotował pulę biletów o cenach obniżonych o 70%. Pojawią się one na wielu trasach – przewoźnik nie wyszczególnił, których konkretnie. Promocja jest ograniczona wyłącznie do sprzedaży internetowej. Warto przypomnieć, że w ramach akcji „Tanie powroty” istnieje możliwość zakupu biletu powrotnego u Polonusa z 30-procentowym rabatem.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – weekend za pół ceny

Opublikowano: 7 października 2018

PKS Polonus wziął udział w organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną akcji „Weekend za pół ceny”. W ramach tej inicjatywy ceny biletów na przejazdy dla pierwszego dnia października zostały obniżone o połowę. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów krajowych.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letnie promo-podróżowanie

Opublikowano: 11 lipca 2018

Klienci PKS Polonus mogą do końca września skorzystać z wakacyjnej promocji, dzięki której niektóre bilety będą ono mogli zakupić z 70-procentową zniżką. Podróżujący mogą odwiedzić Szczawnicę już za 15 zł, a z Warszawy do Kołobrzegu przejechać się za 35 zł. Pula biletów objętych promocją jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Gorąca promocja 5-10-15

Opublikowano: 3 lipca 2018

PKS Polonus przygotował dla swoich klientów nową ofertę promocyjną, która pozwala na zakup biletów na wszystkie połączenia za 5, 10 albo 15 zł. Przewoźnik uruchomił również nowe trasy – między innymi do Krynicy Morskie oraz Kołobrzegu. Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letnia Promocja

Opublikowano: 3 czerwca 2018

PKS Polonus przygotował dla swoich klientów nową ofertę promocyjną z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Festiwalu Wodnych Ster. Podróżujący chcący odwiedzić Bydgoszcz mogą dokonać zakupu biletu z promocyjnej puli, który pozwoli na dojechanie do tego miasta z Warszawy za 19 zł. Zainteresowani mogą również dojechać ze stolicy do Torunia za 14 zł. Pula biletów jest w obu przypadkach ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letni Promobrzeg

Opublikowano: 20 maja 2018

PKS Polonus udostępnił swoim klientom pulę biletów na przejazd trasą Warszawa-Kołobrzeg. Ich ceny zaczynają się od 39 zł. Przewoźnik zaznacza, że liczba miejsc jest ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Wakacyjna sprzedaż biletów

Opublikowano: 29 kwietnia 2018

W nowym rozkładzie jazdy PKS Polonus pojawiło się sześć wakacyjnych linii do dwudziestu miejscowości wypoczynkowych, takich jak Kołobrzeg, Krynica Morska, Władysławowo, Mielno, Łeba czy Jastrzębia Góra. Przewoźnik uruchomił w tym tygodniu przedsprzedaż biletów na kursy realizowane między 23 czerwca a 31 sierpnia z Warszawy do wybranych miast docelowych położonych nad morzem oraz w otoczeniu jezior północno-wschodniej Polski. W ramach akcji „Tanie Powroty” bilety powrotne można kupić z 30-procentowym upustem, jeżeli transakcji dokona się za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowo, za każdą wydaną złotówkę podróżni otrzymają pięć punktów w ramach programu lojalnościowego „Pasażer Plus” – można je w przyszłości wymienić na bezpłatne bilety.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny

Opublikowano: 21 września 2017

W związku z organizowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki akcją „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, PKS Polonus przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów. Osoby, które opłacą przejazd autokarowy, jaki będzie realizowany pomiędzy 6 a 8 października, otrzymają 50-procentową zniżkę na bilet powrotny. Powrót będzie musiał zostać zrealizowany w czasie trzech dni od wyjazdu do miejsca docelowego.

Z promocji można skorzystać za pośrednictwem stron internetowych www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl albo dokonując zakupu biletu w jednym z wybranych punktów sprzedaży agencyjnej. PKS Polonus podkreśla, że zniżka zostanie naliczona automatycznie i nie łączy się z innymi ulgami oraz promocjami.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Warszawa -Zakopane, Zakopane – Liptowski Mikułasz.

Opublikowano: 9 czerwca 2017

PKS Polonus kontynuuje powiększanie letniej siatki połączeń. Tym razem chodzi o trasę na południe: Warszawa -Zakopane oraz Zakopane – Liptowski Mikułasz (Słowacja). Na trasie przystanki to: Radom, Skarżysko Kamienna, Kielce, Kraków, Białka, Bukowina Tatrzańska, Zakopane. Następnie przewoźnik zawiezie nas w Wysokie Tatry słowackie do miejscowości Stary Smokovec oraz Liptowski Mikułasz (Tatralandia). Kursy będą obowiązywać już od 30 czerwca 2017 i odbywać się w weekendy (z Warszawy pt/sb, ze Słowacji sb/ndz). Podczas rezerwacji na stronie internetowej PKS Polonus należy zwrócić uwagę na podział kupna biletu: [nasza miejscowość] – Zakopane, Zakopane – [wybrana lokalizacja słowacka].

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Kurs wakacyjny Warszawa – Kołobrzeg.

Opublikowano: 24 maja 2017

PKS Polonus wprowadza drugie po Łebie nowe połączenie nadmorskie z Kołobrzegu do Warszawy. Na tej trasie autobusy będą mijać Płock, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Wałcz, Czaplinek oraz Połczyn-Zdrój. Bilety będą dostępne w cenie już od 5 PLN w zależności od momentu rezerwacji – na dni od 24 czerwca 2017. Kurs z Warszawy rozpoczynać się będzie o 22:30, natomiast powrotny z Kołobrzegu o 9:00. Bilety są, jak zawsze, dostępne w internetowym systemie rezerwacji PKS Polonus i partnerów przewoźnika.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Wakacyjne Szalone Promocje 5-10-15.

Opublikowano: 24 maja 2017

Na sezon letni PKS Polonus wprowadza nową odsłonę „Szalonych Promocji”. Do kupna biletów autobusowych przewoźnik zachęca hasłem „Planujesz – zyskujesz!”, co oznacza że największe zniżki na przejazdy otrzymamy gdy zaplanujemy podróż z wyprzedzeniem. W związku z tym pomysłem w PKS Polonus obowiązuje aż 90-dniowy okres przedsprzedaży na bilety w cenach 5 PLN, 10 PLN lub 15 PLN – w zależności od długości kursu w kilometrach. „Szalone Promocje” będą obowiązywać przez cały okres wakacyjny, pula biletów jest jednak ograniczona.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Kolejna odsłona promocji „Tam i z powrotem”.

Opublikowano: 23 maja 2017

Przewoźnik PKS Polonus dołączył do oferty kolejną edycję promocji Tanie Powroty. W jej ramach można nabyć bilety autobusowe na tym samym odcinku trasy z bonifikatą -30% na bilet powrotny. System rezerwacji na stronie internetowej PKS Polonus automatycznie przelicza zniżkę promocyjną, jeśli wybierzemy opcję podróży w obie strony. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2017 i obejmuje wszystkie krajowe odcinki relacji powrotnych. Podobnie funkcjonuje zakup biletów na stronach partnerskich PKS Polonus lub w kasach dworcowych. Zniżki nie sumują się.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letnie Promocje do -80% taniej

Opublikowano: 22 maja 2017

W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym PKS Polonus przedstawił nową promocję dla tras krajowych. W ramach akcji sprzedażowej „Letnia Promocja” podróżni będą mogli nabyć bilety autobusowe w cenach z bonifikatą aż do -80%. Rezerwacja online nie wymaga specjalnego kodu promocyjnego, należy jedynie porównać ceny w dni powszednie oraz w weekendy i wybrać najlepszą ofertę. Promocja będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2017, lecz pula biletów jest ograniczona i nie łączą się one inną promocją, ulgą bądź zniżką ustawową.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Letnie kursy Warszawa – Łeba

Opublikowano: 18 maja 2017

W związku z rozwojem oferty sezonowej na lato 2017, PKS Polonus wprowadza kursy na trasie Warszawa – Łeba. Dziewięciogodzinna trasa przejazdu autobusu obejmować będzie inne miejscowości wypoczynkowe na Wybrzeżu: Puck, Władysławowo, Chłapowo, Jastrzębią Górę, Karwię czy Dębki. Bilety można nabyć na stronie internetowej przewoźnika oraz na Warszawie Zachodniej – cena za osobę to 85 PLN. Kursy do Łeby należą do oferty wakacyjnej PKS Polonus, dlatego należy sprawdzić dokładnie termin, który chcemy zarezerwować. Autobusy będą kursować 2 razy dziennie, o 9:00 i 22:30.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Expressowe połączenia Warszawa – Lublin

Opublikowano: 12 maja 2017

Już od 26 maja 2017 PKS Polonus będzie oferować 5 nowych połączeń na trasie Warszawa – Lublin – Warszawa, odpowiadając na duże zapotrzebowanie na bilety. Dodatkowo firma wyposaża właśnie swoich kierowców w urządzenia mobilne do sprawdzania biletów, oraz w terminale płatnicze – dzięki czemu dokumenty upoważniające do przejazdu będzie można nabyć nie tylko online (lub w kasach Warszawy Zachodniej) ale także bezgotówkowo w autobusie. Cena biletu na chwilę obecną to 10 PLN. Nowo zakupione autokary PKS Polonus posiadają również od maja udogodnienia dla osób niepełnosprawnych o poszerzonym zakresie.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Inauguracja nowego kursu Warszawa – Stalowa Wola

Opublikowano: 21 kwietnia 2017

Od dnia 28 kwietnia 2017 roku możliwa jest rezerwacja biletów na nowe połączenie między Warszawą (Dworzec Zachodni) a Stalową Wolą. Decyzja o uruchomieniu trasy została podjęta w ramach realizacji postulatów klientów PKS Polonus. Autobusy będą przejeżdżać przez m.in. Radom, Ostrowiec Świętokrzyski czy Sandomierz. Bilety dostępne są na stronie internetowej przewoźnika oraz na portalach dworzeconline.pl i e-podroznik.pl w cenie 40 PLN. Kursy powrotne odbywać będą się od 29 kwietnia br.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Wystartowała „Wiosenna Promocja”

Opublikowano: 21 kwietnia 2017

Odpowiadając na wyzwania wiosennych wyjazdów w Polsce, PKS Polonus przygotował promocję na bilety kupione online w dniach 4 -27 kwietnia 2017. Rezerwując i opłacając kurs autobusowy na stronie internetowej przewoźnika można otrzymać bonifikatę nawet do 90% wartości biletu. Pula biletów w tej promocji jest ograniczona i jest to oferta limitowana, która nie łączy się z innymi ulgami, w tym ustawowymi.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Oferta „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny -50%”

Opublikowano: 28 marca 2017

Firma PKS Polonus przygotowała zniżkę w ramach szerszej inicjatywy pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 obowiązywać będzie zasada przejazdu „Tam i z powrotem”, według której bilet normalny powrotny będzie miał zniżkę -50%. Podróż powrotną zakupioną w tej promocji weekendowej należy odbyć najpóźniej w dniu 2 kwietnia br., nie sumuje się ona z innymi zniżkami, w tym ustawowymi.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Połączenie sił z PolskiBus.com

Opublikowano: 24 marca 2017

W ramach dużej operacji integracyjnej na polskim rynku przewozów autobusowych, od 23 marca 2017 PKS Polonus nawiązał współpracę partnerską z PolskiBus.com. W siatce połączeń od 1 kwietnia pojawią się 23 nowe trasy łączące 100 miast, wśród nich miejscowości które były trudno dostępne autobusami kursującymi z zachodu lub centrum kraju. Według porozumienia kursy będą obsługiwać autokary o podwyższonym standardzie PKS Polonus. Nowością są połączenia z Warszawy i Lublina do Lwowa, oraz 4 inne trasy międzynarodowe łączące miasta polskie z miejscowościami za wschodnią granicą: Drohobycz, Stryj, Truskawiec, Kaliningrad. Trasy wschodnie wspiera firma East West Eurolines.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Wprowadzenie opłaty transakcyjnej

Opublikowano: 3 marca 2017

W dniu 1 marca 2017 firma PKS Polonus wprowadza tzw. opłatę transakcyjną, która będzie pobierana podczas rezerwacji i kupna biletu online, na oferowane kursy. Stała opłata będzie wynosić 1 PLN brutto, a przewoźnik motywuje jej wprowadzenie chęcią dalszego budowania swojego serwisu i dostarczania najlepszej jakości podróży swoim klientom. Dodatkowo firma poinformowała o udostępnieniu kilku nowych opcji: zmiany daty podróży online, wyboru miejsca w autokarze, bezpłatnego biletu SMS oraz możliwości wystawienia faktury VAT.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Podróże Łączone Wschód -30%

Opublikowano: 14 lutego 2017

W okresie od 1 lutego do 31 marca br. kupując w PKS Polonus bilet na trasie międzynarodowej oferuje możliwość dokupienia biletu krajowego z bonifikatą 30% ceny normalnej lub z ulgą handlową. Zasady są takie, że kupując on-line bilet na trasy wschodnie (np. do Lwowa) deklarujemy chęć skorzystania z Promocyjnej Podróży Łączonej i otrzymujemy kod rabatowy do wykorzystania na kursach krajowych. Przy zakupie w punkcie biletowym należy okazać imienny bilet na trasę wschodnią, aby otrzymać zniżkę -30%. Oba przejazdy liniami PKS Polonus nie mogą przekraczać odstępu 24 godzin. Ilość biletów nie jest limitowana.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Tanie Powroty -30%

Opublikowano: 10 lutego 2017

W PKS Polonus obowiązuje kolejna edycja promocji Tanie Powroty, w której pasażerowie rezerwujący podróż autobusem „Tam i z Powrotem” otrzymują automatyczną bonifikatę w wysokości 30% ceny biletu na połączenie powrotne. Promocja obowiązuje na trasach krajowych obsługiwanych przez przewoźnika i potrwa do 31 marca 2017. Należy pamiętać, iż zniżka -30% zostanie naliczona jeśli dokonamy jednorazowej zapłaty za podróż w punkcie biletowym lub on-line. Promocja na odcinku powrotnym obowiązuje dla biletów normalnych oraz ulgowych.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – Szalone Promocje 5-10-15

Opublikowano: 03 lutego 2017

PKS Polonus oferuje do 31 grudnia 2017 specjalną promocję na bilety autobusowe zakupione on-line – wyłącznie bilety elektroniczne i bilety-SMS. Wykorzystując portal przewoźnika możemy zarezerwować bilety w stałych cenach 5, 10 lub 15 PLN na daną trasę przejazdu. Promocja PKS Polonus obejmuje połączenia dalekobieżne w konkretnych dniach tygodnia, dlatego warto w systemie rezerwacji zwrócić uwagę na taryfę dzienną – system nas o tym poinformuje. W ciągu roku promocja nie będzie się łączyła z innymi sezonowymi ofertami. Pula biletów została w styczniu znacznie zwiększona, więc warto zapoznać się z Szalonymi Promocjami już teraz.

cmb_dealsarrow

PKS Polonus – ulga handlowa w 2017 roku

Opublikowano: 03 lutego 2017

W sezonie 2017 firma PKS Polonus przypomina o obowiązujących ulgach handlowych na bilety autobusowe. Połączenia krajowe dalekobieżne obsługują następujące zniżki: ulga handlowa dla seniora (-20% dla osób po 60 roku życia), ulga handlowa dla dzieci (-50% do 13 roku życia), ulga handlowa dla ucznia lub studenta (-20% do 26 roku życia). Należy pamiętać, iż uzyskanie zniżki jest możliwe jedynie po okazaniu właściwego dowodu tożsamości lub legitymacji.