Promocje we FlixBus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe na bilety we FlixBus

 

Promocje we FlixBus Młody przewoźnik autobusowy rodem z Niemiec należy do liderów na rynków transportu publicznego w Europie. Stawiając na najnowsze technologie i satysfakcję podróżnych FlixBus, osiągnął pozycję lidera w Niemczech oraz wysoką pozycję w 20 krajach europejskich. Przewoźnik stawia sobie za punkt honoru tzw. „zieloną mobilność” czyli wspieranie ochrony środowiska naturalnego (redukcja emisji CO2). Firma często otwiera nowe połączenia, dlatego jednym z największych plusów FlixBus są polityka promocyjna, oferty czasowe, kody i kupony zniżkowe. Wchodząc na polski rynek pod koniec 2015 roku FlixBus zaproponował podróżnym bilety autobusowe już od 19 PLN.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety we FlixBus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz


 

cmb_dealsarrow

FlixBus – nowe wiosenne połączenia

Opublikowano: 11 kwietnia 2019

FlixBus otworzył nowe połączenia w ramach swojego wiosenno-letniego kalendarza. Przewoźnik pozwoli swoim pasażerom dojechać do Wieliczki, Olsztyna oraz w Bieszczady. Z tej okazji do sprzedaży trafiła pula promocyjnych biletów w cenie 0,99 zł.

 

cmb_dealsarrow

FlixBus – promocja z Goodie i Hoop Colą

Opublikowano: 27 listopada 2018

FlixBus wysterował z promocją, która pozwala na zakup tańszych biletów autobusowych. Korzystając z platformy Goodie użytkownicy mogą do końca miesiąca wygenerować kod na -25%. Pod zakrętkami napoju Hoop Cola znajdują się zaś kody rabatowe, uprawniające do od 20% do 100% zniżki na przejazdy. Promocja będzie obowiązywać w okresie przedświątecznym.

 

cmb_dealsarrow

FlixBus – zbijamy piątkę

Opublikowano: 20 sierpnia 2018

Od 20 do 22 sierpnia trwa akcja promocyjna „Zbijamy piątkę”, w ramach której bilety na połączenia krajowe na podróże od 27 sierpnia do 14 października można kupić już od 4,99 zł. Bilety w okazyjnej cenie dostępne są na stronie internetowej przewoźnika oraz w aplikacji mobilnej.

 

cmb_dealsarrow

FlixBus – obniżki cen dla studentów z kartą ISIC

Opublikowano: 7 lutego 2018

Studenci posiadający legitymację ISIC mogą skorzystać z 10-procentowej zniżki na przejazdy autokarami FlixBus. Wyrobienie karty wiąże się z kosztem 59 zł i przynosi sporo benefitów, także dla podróżujących. Na stronie internetowej organizacji ISIC można podać numer legitymacji i wygenerować kupon rabatowy na przejazd, którego wartość to 3 euro. Będzie on ważny do końca marca bieżącego roku. Po jego otrzymaniu możliwe będzie wykorzystanie drugiego kuponu (ważnego do końca sierpnia), który obniży cenę biletu autokarowego o 10%.

 

cmb_dealsarrow

FlixBus – Obniżki cen na kursy Polska – Czechy!

Opublikowano: 8 maja 2017

Ogłoszone w kwietniu 2017 nowe połączenia FlixBus na trasie Kraków – Katowice – Ostrawa – Brno – Praga zyskały nowe ceny. Do tej pory dostępne w podobnej cenie 69/79 PLN, kursy można kupić na platformie internetowej przewoźnika w cenie 39 PLN. Podróżnych prosi się o dokładne obserwowanie cen w tygodniu oraz weekendowy, jak również o uzależnienie ceny od godziny kursu. Z Krakowa i Katowic do czeskich miast pojedziemy 3 razy dziennie, są one bezpośrednie.

cmb_dealsarrow

FlixBus – Wrocław ma już dwa połączenia z Monachium.

Opublikowano: 25 kwietnia 2017

Niemiecki przewoźnik FlixBus powiększa swoją siatkę połączeń w Polsce. Od 28 kwietnia br. pojedziemy aż na dwóch trasach z Wrocławia do Monachium. Do wyboru turyści będą mieć trasę prowadzącą przez Drezno, i kolejną przez Pragę. Zielone autokary dotrą na lotnisko w Dreźnie (trzy razy dziennie), a w drodze powrotnej do polskiej miejscowości Bolków. Podróżni mają przewidziany dogodny czas na przesiadkę na terenie Niemiec i Czech. Bilety dostępne są w systemie rezerwacyjnym online, wraz z wyszczególnieniem danej trasy – ceny rozpoczynają się od 144 PLN.

cmb_dealsarrow

FlixBus – Nowa pula biletów na berlińskie lotniska!

Opublikowano: 21 kwietnia 2017

W związku z dużą popularnością połączeń na trasie Szczecin – Berlin ZOB oraz Szczecin – Berlin Tegel, firma FlixBus przygotowała dodatkową pulę promocyjnych biletów. Od 25 kwietnia do 12 maja br., rezerwacja przejazdów na te kursy będzie możliwa w cenie 19 PLN. Połączenie dopasowane do lotów z Lotniska Berlin Tegel trwają około 2,5 godzin i prowadzone są przez nowoczesne, wysokopokładowe autokary w barwach FlixBus.

cmb_dealsarrow

FlixBus – Nowe połączenia Polska – Czechy

Opublikowano: 10 kwietnia 2017

Na firmowej konferencji prasowej firma FlixBus poinformowała o uruchomieniu nowych tras międzynarodowych. Przewoźnik oferuje bilety na połączenia Kraków – Praga (od 79 PLN), Kraków – Brno (od 69 PLN) oraz Katowice – Praga (od 65 PLN), Katowice – Brno (od 65 PLN). Ceny połączeń mogą rosnąć wraz z godziną wyjazdu, a wszystkie kursy odbywają się 3 razy dziennie. Oferta jest częścią promocji regionalnej FlixBus dostępnej na portalu przewoźnika. Dodatkowo usługi FlixBus są od 6 kwietnia dostępne przez Google Maps.

cmb_dealsarrow

FlixBus – europejskie zniżki z kartą studencką ISIC

Opublikowano: 17 lutego 2017

Z okazji zbliżającego się sezonu wiosennych wyjazdów, FlixBus dołączył do ofert zniżkowych dla posiadaczy International Student Identity Card. Do 31 marca 2017 studenci mogą rezerwować podróż autobusem do ponad 200 miast europejskich, wykorzystując vouchery FlixBus (1 voucher na 1 posiadacza ISIC-card). FlixBus oferuje w tej promocji przewóz 3 sztuk bagażu oraz, za dodatkową opłatą, rowerów. Ceny dla studentów zaczynają się od 8 € co oznacza kilkadziesiąt procent niższe stawki, niż na połączenia kolejowe. Przeciętna zniżka na podróż autobusem to 3 €. Aby uzyskać voucher FlixBus do krajów europejskich (Polska jest na chwilę obecną poza promocją) należy wyszukać w panelu zniżek/benefitów ISIC ofertę Flixbus i odebrać go drogą e-mailową. Podróż zabookowana teraz może obejmować daty późniejsze niż 31 marca, a rezerwację można odwołać nawet 15 minut przed odjazdem autobusu.

cmb_dealsarrow

FlixBus – ODKRYJ BERLIN od 29 PLN

Opublikowano: 10 lutego 2017

W ramach rozwijającej się siatki połączeń w Polsce FlixBus promuje połączenia Szczecin – Berlin. Połączenia można rezerwować na portalu przewoźnika już od 29 PLN, a autobusy do niemieckiej stolicy kursują do 8 razy dziennie. Wyjeżdżając ze Szczecina możemy kupić bilet obejmujący dojazd do Dworca Głównego (Berlin ZOB) oraz na lotnisko Berlin-Tegel. Plusem tej trasy jest możliwość przesiadki w Berlinie do dalszych destynacji autobusowych FlixBus w całej Europie. Oferta jest bezterminowa.