Wyprawa autobusem na Dzień Dziecka 2017!

autobus dzieci3Dzień Dziecka tuż tuż i jeśli nie zdążyliśmy zaplanować zestawu uciech dla naszych dzieci, opcji jest w Polsce mnóstwo. Możemy oczywiście spędzić je w naszym miejscu zamieszkania, na rynku lub w parku – jednak w związku ze sprzyjającą pogodą weźmy pod uwagę wyprawę. I to wyprawę autobusem. Dziś podpowiadamy gdzie spędzić 1 czerwca 2017!

Do parku rozrywki w ramach prezentu dla milusińskich

W naszym kraju powstaje coraz więcej kompleksów rozrywkowo-naukowych przeznaczonych konkretnie dla dzieci, a imprezy cykliczne dla najmłodszych odbywają się w dużych i małych miastach. Najczęściej wybieramy podróż samochodem, kiedy w grę wchodzi „trzymanie na oku” dzieci i ich bezpieczeństwo. Jednak wysoka jakość usług dostarczana przez polskich przewoźników pozwala na to, by autobus mógł się stać ciekawym i zabawnym doświadczeniem dla małych podróżników!

Bogactwo rozrywek w Małopolsce

autobus dzieci1Jeśli mamy już za sobą takie poszukiwania, to miejscowość ta pewnie obiła nam się o uszy, jednak dla większości z nas małopolski Zator nie jest bardzo znany. To miasteczko nieopodal Oświęcimia i Wadowic ma na swoim terenie kilka niesamowitych atrakcji dla dzieci. Jest tu Zatorland – park rozrywki z prawdziwego zdarzenia, gdzie znajdziemy Park Ruchomych Dinozaurów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń czy Park Mitologii. Wszystkie atrakcje jednocześnie uczą i bawią najmłodszych, a i dorośli na pewno odnajdą tu ciekawostki i relaks. Na Dzień Dziecka Zatorland zaplanował Pokaz Magii i warsztaty iluzjonistyczne dla najmłodszych, oraz konkursy z klockami Lego do wygrania.

cmblogo_175x175Garść informacji o tym jak przygotować się do podróży autobusem z dzieckiem znajdziesz w linku ➤➤➤ Podróż autobusem z dzieckiem – informacje i porady.autobus dzieci2W tym samym Zatorze znajdziemy też park Energylandia – rodzinny park rozrywki z wioskami tematycznymi oraz Strefą Ekstremalną, czyli szeregiem kolejek górskich i wodnych zjeżdżalni. Znajdziemy tu lunaparkowe atrakcje o każdym poziomie trudności i emocji. Dzień Dziecka potrwa w tym miejscu od 1 do 4 czerwca, a w tym czasie odbędzie się popularna Piana Party oraz wiele konkursów z nagrodami dla dzieci. Chcąc dostać się do Zatoru autobusem, możemy obrać kurs na Kraków lub Oświęcim – jednak najwygodniej skorzystać z busików odjeżdżających z Krakowa Głównego. Firmy prywatne (Marek Lewański, Przewóz Osób JS lub GT TRANS) dowiozą nas w godzinę w cenie około 10 PLN do tych parków rozrywki.

cmblogo_175x175

Królestwo dzikich zwierząt w centralnej Polsce

autobus dzieci5Zaledwie 30 km od Łodzi znajduje się zdumiewający park dzikich zwierząt – ZOO Safari Borysew. Podczas wielu lat rozwoju inwestycji w poddębickim Borysewie, udało się zgromadzić niemal 100 gatunków egzotycznych zwierząt i wspaniale zaaranżować przestrzeń. Wielu nie wieszczyło ogrodowi zoologicznemu powodzenia ze względu na położenie, jednak ta sztuka się udała. Park słynny jest już w całym kraju: zobaczymy tu lwy białe, pumy, tygrysy bengalskie i lemury. ZOO szczyci się sporą ilością zwierząt sawanny oraz małp. Dzieci będą zachwycone obiektem Świat Wodny i popularną foką – Dawidem. Na Dzień Dziecka – który odbędzie się wyjątkowo 5 czerwca – w Borysewie przygotowano specjalne sesje karmienia zwierząt i pokazy sokolnicze. Najmłodsi będą mogli skorzystać z przejażdżki kolejką, malowania twarzy i zabaw z animatorami. Dzieci do lat 13 wejdą do ZOO bez opłat, również do sekcji Mini Zoo z miniaturami zwierząt.

cmblogo_175x175

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *