Urodziny PolskiegoBusa – to już 6 lat!

PolskiBus w trasieW Polsce jeszcze nie tak dawno temu, wydawało się że PKS czy drogie linie międzynarodowe są jedynym rozwiązaniem. Okazuje się jednak, że hegemonem na naszych krajowych trasach stał się PolskiBus! Już od 6 lat przewoźnik prowadzi kursy lokalne, regionalne i międzynarodowe. Stale powiększa swoją sieć połączeń i zapewnia podróżnym dużą przyjemność z podróży.

Pozycja PolskiegoBusa na rynku polskim

Na polskim rynku przewozów autobusowych funkcjonuje wiele firm o dużym zasięgu. Mają też one międzynarodowy kapitał. Jednak w krótkim czasie, jak na transport publiczny, okazało się że autobus w biało-czerwonych barwach zdobył uznanie i zaufanie wielu pasażerów.

Zalety marki PolskiBus

polskibus autobus
Obecnie PolskiBus jest liderem na rynku przewozów autokarowych. Zarządzający firmą osiągnęli to poprzez zestaw dobrych posunięć biznesowych. Model rozwoju przedsiębiorstwa zakładał dostarczenie podróżnym wysokiej jakości połączeń autobusowych. W przeciwieństwie do państwowych firm, oferowano tu elastyczną sprzedaż biletów, zwiększone bezpieczeństwo. PolskiBus zaczął również oferować darmowe połączenie z Internetem na pokładzie – otwarte WiFi. Akcje marketingowe firmy z powodzeniem sprzedały polskim podróżnym ideę, że tylko ten przewoźnik jest solidny i nie przedłuża trasy.

← OFERTA – PolskiBus →

Uroczyste 6. urodziny

busPodkreślając wysoką jakość swoich przejazdów i rozwiązań, PolskiBus zdecydował się na huczne świętowanie obecności na rynku autobusowym w Polsce. Przygotowano szereg promocji, takich jak bonifikaty na pierwsze letnie wakacyjne wyjazdy z Warszawy nad Bałtyk. Oprócz ofert zniżek na bilety autobusowe firma przygotowała konkurs, mający trwać od 7. lipca do 21 lipca 2017. Aby wziąć w nim udział należy odpowiedzieć na pytanie „Jak chcesz świętować 6 urodziny PolskiBus.com?” – przy czym opcje to miasta zagraniczne. Do zabawy można dołączyć na Facebook albo odwiedzając stronę 6latPolskiBus.com.

cmblogo_175x175Przeczytaj nasze podsumowanie zmian w 2017 roku na polskich trasach autobusów ➤➤➤ Promocje i oferty w PolskiBus

Podsumowanie działalności firmy

PolskiBus przez sześć lat swojej działalności przewiózł 23 mln pasażerów. To bardzo imponująca liczba! Operator autobusowy szczyci się tym, że jest w stanie zaoferować bilety na kursy już od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Obecnie jest to lider polskiego rynku, wygryzł takich przewoźników jak Lux Express z wielu tras. Istotne jest jednak, że PolskiBus łączy siły z firmami zarządzającymi połączeniami autobusowymi na obrzeżach własnego rozkładu jazdy. W ramach połączeń na wschód podjęto szereg porozumień – chodzi tu o np. Lwów czy Kijów. PolskiBus ustanowił też dogodną siatkę połączeń z najbliższymi stolicami europejskimi – Budapesztem, Wiedniem, Pragą. Należy życzyć dalszych sukcesów!

cmblogo_175x175Przeczytaj nasze podsumowanie zmian w 2017 roku na polskich trasach autobusów ➤➤➤ Rewolucja na polskim rynku autobusów – poradnik pasażera

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *