Tańsze taksówki i wygodniejsze przejazdy dla klientów FlixBusa

autobus FlixBusaFlixBus stara się nieustannie zwiększać komfort i zadowolenie swoich klientów – zarówno tych, którzy podróżują po dłuższych trasach, jak i przemieszczających się między sąsiednimi miejscowościami na terenie kraju. Najnowsze udogodnienia powinny przypaść jednak do gustu szczególnie tym, którzy wybierają się w daleką podróż. Dotyczą one bowiem zniżek na przejazdy taksówkami MyTaxi oraz możliwości zarezerwowania w autokarze miejsca obok siebie.

Tańsze przejazdy taksówkami

Osoby, które chcą się dostać na dworzec na terenie Poznania, Katowic, Krakowa, Gdańska, Gdyni, Sopotu lub Warszawy, mogą skorzystać z nowej promocji FlixBusa oraz MyTaxi. Dotyczy ona również osób, które przyjechały do wyżej wymienionych miast i chcą kontynuować w ich obrębie swoją podróż taksówką. Wybierając płatność przez aplikację otrzymają bowiem aż 50-procentowy rabat, który zostanie automatycznie naliczony do rachunku. Z całą pewnością ułatwi to dostanie się do punktu wyjazdu albo powrót do domu po wyczerpującej podróży, przy jednoczesnym zmniejszeniu wydatków na transport. Z pełną listą dworców autobusowych, których dotyczy promocja, można zapoznać się na stronie przewoźnika. W tym miejscu został również opublikowany regulamin opisanej wyżej promocji.

Wolne miejsce obok

Pod koniec sierpnia FlixBus umożliwił swoim klientom dokonywanie zakupów na przejazdy aż do 5 listopada. Teraz mogą oni skorzystać z opcji rezerwacji pustego miejsca obok siebie. W celu zarezerwowania dwóch miejsc na przejazd w pojedynkę, należy wybrać opcję „Zarezerwuj dodatkowe miejsce” w oknie „Rezerwacja miejsc”. Cena tego typu rozwiązania, podobnie jak w przypadku normalnych biletów, jest zależna przede wszystkim od długości trasy. Z całą pewnością nową funkcję docenią osoby, które cenią sobie prywatność i spokój, a także większą wygodę, która przejawia się chociażby w zapewnieniu sobie miejsca na plecak czy torebkę. 

FlixBus jest europejską firmą zapewniającą połączenia długodystansowe. Od 2013 roku przewoźnik oferuje tani i przyjazny dla środowiska sposób podróżowania. Dzięki inteligentnemu planowaniu sieci i nowoczesnemu systemowi informatycznemu, firma posiada największą międzymiastową sieć połączeń autobusowych w Europie, realizując 300 000 połączeń dziennie do 1700 destynacji w 28 krajach. Pierwsze kursy w Polsce FlixBus uruchomił pod koniec 2015 roku.

Podziel się tym postem na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.