Tanio na święta wielkanocne autobusem

Święta Wielkanocne pukają do drzwi i wiele osób już pakuje swoje walizki. Bo czy to w odwiedziny do bliskich, czy na krótką wycieczkę po mieście: Wielkanoc to czas podróży! Ale jak tanio dostać się z punktu A do punktu B w czasach rekordowych cen benzyny? Dokładnie tak – z autobusem!

Czy zaplanowałeś już swoje święta wielkanocne? Czy wiesz już, czy chcesz odwiedzić rodzinę, czy wybrać się na ekscytującą wycieczkę po mieście? Cóż, niektórzy ludzie prawdopodobnie ponownie rozważą swoje plany podróży. Ponieważ przy obecnych wysokich cenach paliwa nie chce się wsiadać do samochodu…

Ale dla tych, którzy wybierają się w podróż, istnieje tania alternatywa: autobus! Bilety autobusowe są nadal tańszym wyborem w porównaniu z paliwami super i diesel. O ile za litr benzyny trzeba teraz zapłacić dobre 6,50 zł, o tyle bilety autobusowe nie zdrożały w ciągu ostatniego miesiąca. Ponadto podróż autobusem z Wi-Fi, dużą ilością miejsca na nogi i innymi udogodnieniami sprawia, że podróż do bliskich lub na wakacje jest o wiele przyjemniejsza. Stworzyliśmy mały przegląd tego, ile można zaoszczędzić na najbardziej popularnych trasach w Polsce!

Lublin – Warszawa

porównanie autobus samochód lublin warszawa

Świętuj Wielkanoc w naszej stolicy! Ciesz się pięknymi wiosennymi dniami na ulicach Warszawy i daj się zainspirować niepowtarzalnemu urokowi miasta. FlixBus zabierze Cię tam między innymi z Lublina za jedyne 26,99 zł.

Kraków – Rzeszów

porównanie świąt wielkanocne autobus samochód krakow rzeszow

Wielkanoc u podnóża Karpat – daj się oczarować malowniczemu Rzeszowowi i spędź święta wielkanocne w magicznej atmosferze. Z FlixBusem można tam dojechać z Krakowa za jedyne 20,99 zł.

Kraków – Wrocław

porównanie autobus samochód krakow wroclaw

Gdzie lepiej świętować wiosnę niż w stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu? Spacer po Starym Mieście lub wzdłuż Odry sprawi, że Wielkanoc stanie się prawdziwym przeżyciem. Na przykład z Krakowa do Wrocławia można dojechać autobusem Neobus za jedyne 38,99 zł.

Warszawa – Zakopane

porównanie świąt wielkanocne autobus samochód warszawa zakopane

Wielkanoc na świeżym górskim powietrzu? Spędź wakacje w malowniczym Zakopanem! Dzięki FlixBusowi możesz szybko i tanio dostać się do popularnego ośrodka sportów zimowych – na przykład z Warszawy za jedyne 66,99 zł.

Data
– Zużycie benzyny: cena jest obliczana na podstawie średniej ceny 6,42 zł/litr z dnia 08.04.22 i średniego zużycia w Polsce wynoszącego 6 l/100 km.
– Bilety autobusowe: Najniższa cena w CheckMyBus na Wielki Piątek

Podziel się tym postem na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.