PolskiBus rośnie w siłę – nowe połączenia wspólnie z Arriva i Garden Service

polskibus1

PolskiBus, największa polska firma autobusowa kontynuuje strategię zawierania partnerstw z innymi przewoźnikami. Po FlixBus i Żak Express, do siatki połączeń PolskiegoBusa dołączają Arriva oraz Garden Service. Dzięki nowym połączeniom, PolskiBus przestaje powoli być linią łączącą tylko największe miasta i zaczyna docierać także do mniejszych miejscowości.

W ofercie tego największego polskiego przewoźnika pojawiły miasta takie jak Siedlce, Biała Podlaska, Węgorzewo, Giżycko, Pisz, Kętrzyna, Mrągowo, Piecki, Ostrołęka, Pułtusk, Białowieża, Hajnówka i Bielsk Podlaski. Dotrzemy do nich z Warszawy. Dodatkowo, do rozkładu jazdy zostały włączone połączenia Węgorzewo – Gdańsk, Rzeszów – Ustrzyki Górne, Rzeszów – Wetlina, Rzeszów – Polańczyk oraz Kołobrzeg – Zakopane. Trasę do Siedlec i Białej Podlaskiej obsługuje firma Garden Service, a pozostałe z nowych tras Arriva.

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców tych miejscowości oraz turystów. Szczególnie cieszą trasa pozwalająca dotrzeć bezpośrednio nad morze, na mazury oraz w Tatry. Atrakcyjna jest również trasa z Warszawy do Białowieży. PolskiBus dociera powoli także do mniej popularnych regionów kraju i konsekwentnie rozszerza swoja siatkę połączeń o mniejsze miasta, dzięki skutecznej strategii partnerstw. Dzięki nim PolskiBus może zwiększyć atrakcyjność swojej siatki połączeń bez kosztownych inwestycji w tabor. Partnerzy z kolei zyskują atrakcyjny kanał dystrybucji swoich biletów. Z pewnością jeden z najpopularniejszych w kraju.

Bilety na nowe trasy są dostępne już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. Pomimo, że kursy są realizowane przez przewoźnika partnera, do wejścia na pokład potrzebny jest, podobnie jak w przypadku PolskiegoBusa, numer rezerwacji. Podróżny otrzymuje go mailem podczas zakupu. Autobusy obsługujące nowe połączenia posiadają odpowiednio barwy Arriva oraz Garden Service, a także logo PolskiBus i oznaczenie trasy zgodne systemem rezerwacji PolskiegoBusa. Podróżnych obowiązują regulaminy przewozów partnerów realizujących kurs, a nie PolskiegoBusa.

Istnieje szansa, że jeśli nowo ogłoszone trasy okażą się sukcesem, PolskiBus będzie kontynuował zawieranie partnerstw z innymi przewoźnikami i w rozkładzie jazdy pojawi się więcej mniejszych miejscowości, które do tej pory były gorzej skomunikowane.

Podziel się tym postem na

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.