Promocje w PolskiBus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe na bilety w PolskiBus

 

Promocje w PolskiBusNajbardziej znana na polskim rynku firma autobusowa PolskiBus, bardzo często organizuje promocje na przejazdy w konkretnych dniach lub na konkretnej trasie. Zdarzają się również wyprzedaże biletów za złotówkę, przy czym pobierana jest jedynie opłata rezerwacyjna w wysokości 1 PLN. PolskiBus obecnie posiada w Polsce rozbudowaną siatkę połączeń i obsługuje trasy krajowe do większości dużych miast oraz trasy międzynarodowe do Niemiec, Czech i Austrii.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety w PolskiBus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz


 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Promocja: Rzeszowska 9-tka!

Opublikowano: 25 maja 2017

PolskiBus proponuje nową promocję na jednej ze swoich najbardziej popularnych tras: Warszawa – Rzeszów. Kursy autobusowe między tymi miastami będą dostępne w atrakcyjnej cenie 9 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby skorzystać z obniżonej ceny należy posłużyć się kodem promocyjnym: RZESZOW, podczas dokonywania rezerwacji na stronie internetowej PolskiBus.com. Dni obowiązywania promocji to 29 maja – 4 czerwca, natomiast zakupu należy dokonać najpóźniej 31 maja włącznie. Zgodnie ze swoimi dotychczasowymi rozwiązaniami, uwzględnia promocję na bilety dla 2 osób w przypadku kursów poniedziałek – czwartek, bądź dla 1 osoby w piątek, sobotę lub niedzielę. Ilość promocyjnych biletów jest ograniczona.
nbsp;

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Promocja: Szczęśliwa 7!

Opublikowano: 25 maja 2017

Od 26 maja 2017 PolskiBus wprowadza 5 nowych kursów na trasie Warszawa – Lublin, co w sumie daje już 10 połączeń między tymi miastami w rozkładzie jazdy przewoźnika. Z tej okazji w dniach 26 maja – 11 czerwca br. można nabyć bilety autobusowe w promocyjnej cenie 7 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Podczas rezerwacji podróży online należy posłużyć się kodem promocyjnym: LUBLIN – natomiast ostatni dzień na jej dokonanie do 6 czerwca. Autobusy z Warszawy zabierają podróżnych z punktów: Dworzec Warszawa Zachodnia, Plan Defilad, Metro Wilanowska. Pula biletów w tej promocji jest ograniczona.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Przedłużenie promocji: Nad morze za 9 zł!

Opublikowano: 18 maja 2017

W związku z dużym zainteresowaniem podróżami autobusem nad polskie morze, PolskiBus ponownie oferuje kursy z Warszawy do Gdańska i Elbląga w promocyjnych cenach. Wykorzystując kod promocyjny: GDANSK zapłacimy za przejazd w dniach 22-28 maja 2017 jedynie 9 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Zakupu na stronie internetowej przewoźnika należy dokonać w dniach 18-24 maja, natomiast pozostaje klucz: 2 osoby w cenie od poniedziałku do czwartku i 1 osoba w cenie od piątku do niedzieli. Pula biletów jest ograniczona.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Z Krakowa za granicę za 18 zł!

Opublikowano: 17 maja 2017

Dalszy rozwój połączeń z południa Polski za granicę na okres letnich wyjazdów. W dniach 29 maja – 7 czerwca PolskiBus oferuje połączenia z Krakowa do Berlina, Pragi, Budapesztu i Wiednia w promocyjnych cenach. Rezerwując bilety na portalu przewoźnika należy użyć kodu promocyjnego: MAJ, aby skorzystać z ceny 18 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Bonifikata obowiązuje na połączenia w obu kierunkach, a zakupu należy dokonać do 28 maja włącznie. Pula biletów promocyjnych jest ograniczona.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Promocja: Nad morze za 9 zł!!

Opublikowano: 11 maja 2017

W ramach oferty promocyjnej PolskiBus od poniedziałku – 15 maja do niedzieli – 21 maja pojedziemy w promocyjnych cenach z Warszawy do Elbląga lub Gdańska. Przewoźnik oferuje dwojaką bonifikatę na te połączenia: rezerwując podróż od poniedziałku do czwartku, zapłacimy za kurs dla dwóch osób 9 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Jeśli wybierzemy podróż od piątku do niedzieli, taka kwota będzie obowiązywać za jeden bilet. Pula biletów w promocji jest ograniczona, a rezerwacji należy dokonać najpóźniej do 17 maja 2017, wykorzystując na platformie internetowej PolskiBus kod rabatowy: MORZE.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Nowe połączenia cross-country i dynamiczne ceny!

Opublikowano: 4 maja 2017

Przewoźnik ogłosił 4 nowe trasy na sezon wiosenno-letni, które obsługiwać będzie we współpracy z PKS Tour Jelenia Góra oraz PKS Koszalin. Nowe kursy obejmą właśnie Jelenią Górę i Koszalin, a także Bolesławiec, Głogów, Słupsk, Ustkę i Szczecin. Ceny na kursy od 11 maja mają charakter dynamiczny, czyli różnią się od momentu rezerwacji online i dnia tygodnia. Najnowsze informacje o koszcie przejazdu na nowych trasach jak zwykle na portalu internetowym przewoźnika. Wszystkie autokary w ramach tej współpracy są wyposażone w darmowy Internet i klimatyzację.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Z Krakowa za granicę za 19 PLN!

Opublikowano: 26 kwietnia 2017

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na wiosenne wyjazdy majówkowe PolskiBus przygotował ofertę na przejazdy autobusowe z Krakowa do trzech stolic europejskich: Pragi, Budapesztu i Wiednia. Bilety na kursy z i do Krakowa w dniach 8 – 17 maja 2017 nabyć można na stronie internetowej przewoźnika w promocyjnej cenie 19 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby uzyskać zniżkę należy wpisać w procesie rezerwacji podróży kod promocyjny: KRAKOW – ważny do 7 maja włącznie. Pula biletów na wyjazdy zagraniczne jest ograniczona, dlatego PolskiBus zaleca wczesną rezerwację podróży.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Gdańsk i Elbląg za 15 zł!

Opublikowano: 19 kwietnia 2017

Przewoźnik PolskiBus uruchomił promocję biletową na wyjazdy weekendowe na trasach z Warszawy do Elbląga oraz z Warszawy do Gdańska. Cena rabatowa na te połączenia obowiązywać będzie w dniach 19 – 26 kwietnia 2017 i wynosić 15 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby dokonać promocyjnej rezerwacji należy użyć kodu promocyjnego: 15PLN na stronie internetowej PolskiBus.com. Pula biletów jest ograniczona a oferta dostępna do wtorku 25 kwietnia włącznie.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Warszawa – Radom we współpracy z VikiBus

Opublikowano: 12 kwietnia 2017

Już od 13 kwietnia br. PolskiBus będzie oferował 6 nowych kursów między Warszawą a Radomiem, w rezultacie czego oba miasta zostaną połączone aż trzydziestoma kursami. Partnerem tras jest firma VikiBus specjalizująca się w transporcie autobusowym na terenie Lubelszczyzny i Mazowsza, posiadająca autokary o wysokim standardzie. Podróż z Warszawy rozpoczynać się będzie z Placu Defilad, a kończyć na Dworcu Autobusowym w Radomiu – kursy odbywać się będą we wszystkie dni tygodnia. PolskiBus tradycyjnie poleca zakup biletów online na swoim portalu, jednak w przypadku kursów Warszawa – Radom będzie możliwość kupna biletu bezpośrednio u kierowcy, w ramach dostępnego miejsca. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Nowe połączenia: Drezno, Düsseldorf, Essen

Opublikowano: 12 kwietnia 2017

W ramach polityki integrującej przejazdy autobusowe w Europie Środkowo-Wschodniej, PolskiBus proponuje nowe połączenia z niemieckimi miastami – we współpracy z firmą FlixBus. Rozpoczynając podróż w Krakowie, Katowicach lub Wrocławiu klienci mogą wybrać kursy do Drezna, Düsseldorfu i Essen. W ramach tych tras zupełnie nowe miasta w siatce połączeń to Drezno, Chemnitz, Gieβen oraz Siegen. Bilety w atrakcyjnych cenach można rezerwować od 12 kwietnia br., przy czym są to podróże międzynarodowe z miast polskich do niemieckich, lecz nie wewnętrznie w jednym z krajów. Kursy obsługiwać będą autobusy o podwyższonym standardzie, a regulaminu przewozu dostarcza FlixBus.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Promocja „Dzieci do lat 6 za 0zł!”

Opublikowano: 10 kwietnia 2017

Od kwietnia do 5 września 2017 PolskiBus oferuje promocję na przejazdy dla dzieci do lat 6. Bilety dla najmłodszych na wszystkie trasy przewoźnika będą wymagały jedynie wniesienia opłaty rezerwacyjnej w wysokości 1 PLN, przejazd jest darmowy. Aby nabyć bilet dla dziecka online, należy zaznaczyć w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”. Ze względu na okres urlopowy jedna osoba może nabyć do 9 biletów w tej promocji. Zgodnie z polityką przewozową dziecko musi podróżować w asyście pełnoletniego opiekuna, który również musi posiadać własny bilet.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Letnie kursy autobusowe od 1 PLN

Opublikowano: 10 kwietnia 2017

Przewoźnik ogłosił siatkę połączeń na okres letni, według której w okresie od 1 czerwca aż do 5 września 2017 roku obowiązywać będą ceny biletów na podróże wakacyjne od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby uzyskać największy rabat należy rezerwować bilety na stronie internetowej PolskiBus. Oferta dotyczy również połączeń realizowanych z firmami partnerskimi przewoźnika.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Nowe zasady rezerwacji miejsc w autokarze

Opublikowano: 7 kwietnia 2017

Od 6 kwietnia 2017 PolskiBus uruchamia długo wyczekiwaną funkcję rezerwacji numerowanych miejsc w swoich autokarach. Kupując bilet na kurs na stronie internetowej przewoźnika już od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej, klienci mogą wybierać konkretne miejsca na planie autokaru. Dodatkowo za opłatą 5 PLN można zarezerwować miejsce Premium – zapewniające większą przestrzeń na nogi, miejsce przy stoliku czy przy przedniej szybie na górnym pokładzie. Od teraz rozpoczynając podróż należy okazać załodze autobusu cały bilet, wydrukowany lub elektroniczny – nie wystarczy zapamiętanie jego numeru. Oferta obowiązuje również na najbardziej obłożonych kursach letnich (kalendarz letni obowiązuje do 5 września br.).
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Nowe trasy promocyjne z marką Voyager Transport

Opublikowano: 17 marca 2017

W porozumieniu z małopolską firmą Voyager przewoźnik PolskiBus dodaje do swojej siatki połączeń 17 miast w całej Polsce, dostępnych autobusem na 8 nowych trasach. Nowymi destynacjami są Gorlice, Brzesko, Wysowa-Zdrój, Szczecinek oraz Ustronie Morskie, oprócz docenianych już połączeń z Krakowa, Tarnowa czy Nowego Sącza. Sprzedaż biletów rozpoczyna się od 24 marca 2017 i odbywa się poprzez e-bilet lub numer rezerwacji otrzymany pocztą elektroniczną. Ceny na tych trasach zaczynają się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus.com i ModlinBus partnerami w kursach na lotnisko

Opublikowano: 17 marca 2017

Już od 20 marca 2017 połączone siły firm PolskiBus oraz przewoźnika ModlinBus dowiozą podróżnych do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin, tworząc usługę typu „shuttle bus”. Atrakcyjne ceny połączeń będą obowiązywały na 20 codziennych kursach w każdą stronę – czas przejazdu z centrum Warszawy to około 45 minut. Na portalu PolskiBus.com można dokonywać rezerwacji (trasa MB1, marka OKBus lub ModlinBus) a obowiązującym biletem będzie dokument otrzymany drogą elektroniczną.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Wiosenna trasa Warszawa – Łuków – Radzyń Podlaski

Opublikowano: 15 marca 2017

Specjalnie dla mieszkańców Lubelszczyzny PolskiBus oferuje promocję na trasie Warszawa-Radzyń Podlaski. Połączenia można rezerwować w cenie od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na kursy od 1 kwietnia do 31 maja 2017. Przewoźnik podkreśla, że wczesna rezerwacja jest gwarancją uzyskania największego rabatu. W promocji bierze udział firma AfarBus, a kursy odbywać się będą 2 razy dziennie przez cały tydzień.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Kwietniowe połączenia Kraków-Lublin od 1 PLN

Opublikowano: 14 marca 2017

Z myślą o wiosennych wyjazdach i Świętach Wielkanocnych PolskiBus oferuje promocyjne przejazdy na trasie Kraków – Kielce – Radom – Puławy – Lublin. Kursy odbywać się będą w każdy dzień tygodnia czterokrotnie, a bilety można będzie nabyć na portalu przewoźnika już od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Partnerem trasy jest firma BPTour, która oferuje dodatkowe zniżki na odcinku Lublin – Radom. Konkretne kwoty i rozkład jazdy dostępne są na stronie internetowej.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Krakowska międzynarodówka za 15 PLN

Opublikowano: 17 lutego 2017

PolskiBus przygotował promocję na przejazdy międzynarodowe z Krakowa do Pragi, Budapesztu i Wiednia. Kierunki te polecane są w lutym ze względu na dużą ilość wydarzeń kulturalnych. Rezerwując podróż autobusem do jednego z tych miast do 22 lutego br., zapłacimy jedynie 15 PLN (opłata rezerwacyjna 1 PLN), posługując się kodem promocyjnym: 15PLN. Daty wyjazdów obejmują kursy od poniedziałku 20 lutego do czwartku 2 marca. Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Express promo Warszawa-Katowice

Opublikowano: 15 lutego 2017

PolskiBus oferuje w nadchodzących dniach podróż autobusem ze stolicy na Śląsk w promocji -40%. Podróżni chcący dostać się z Warszawy do Katowic w obniżonej cenie muszą użyć kodu promocyjnego: KATO podczas rezerwacji biletów na portalu PolskiBus. Autobusy kursują minimum cztery dziennie w dogodnych godzinach. Oferta obowiązuje do 23 lutego włącznie, pula biletów jest ograniczona.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – Walentynkowe biletobranie – 2 w cenie 1

Opublikowano: 10 lutego 2017

Na nadchodzące Walentynki PolskiBus przygotował promocję dla zakochanych par. W dniach 13, 14 i 15 lutego podróż dwóch osób obowiązuje w cenie jednego biletu. Zniżka obejmuje podróż w obie strony do polskich miast (Gdańsk, Kraków, Toruń, Wrocław) oraz międzynarodowe połączenia do Budapesztu, Pragi, Bratysławy lub Wiednia (wyjazd z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy i Wrocławia). Aby skorzystać z promocji 50% dla dwóch osób należy użyć kodu promocyjnego: AMOR do 11 lutego br. na portalu PolskiBus.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – promocja na ferie z dzieckiem za 0 PLN

Opublikowano: 9 lutego 2017

PolskiBus przedłuża ofertę na wyjazdy rodzinne z dziećmi do lat 6. Bilet dla dziecka to 0 PLN z obowiązującą jedynie opłatą rezerwacyjną w wysokości 1 PLN. Aby uzyskać ulgę należy podczas wyszukiwania na portalu PolskiBus zaznaczyć opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” w zakładce ULGI. Przewoźnik gwarantuje bezpieczne przewiezienie zimowego sprzętu narciarskiego oraz mocowania dla fotelików dziecięcych. Promocja obowiązuje na trasach krajowych i trwać będzie do 31 marca br.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – promocja Zimowa Bonanza od 5 PLN

Opublikowano: 6 lutego 2017

Jeszcze do 31 marca trwa w PolskiBus promocja Zimowa Bonanza na bilety autobusowe, zależna od odległości między miastami. W cenie 5 PLN pojedziemy do miast odległych do 200 km, za 9 PLN do 350 km oraz za 14 PLN powyżej 350 km. Oferta nie wymaga kodu promocyjnego, połączenia objęte promocją to kursy od poniedziałku do czwartku. Zimowa Bonanza obowiązuje też na podróże łączone oraz połączenia międzynarodowe w ww. odległościach. Na portalu PolskiBus znajduje się interaktywna mapa, ułatwiająca wyszukanie połączenia. Ilość biletów jest ograniczona.
 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – bilety do województwa świętokrzyskiego za 6 PLN

Opublikowano: 10 sierpnia 2016

W okresie od 10 do 17 sierpnia dostępna jest promocja na połączenia na kursy do województwa świętokrzyskiego. Podróż należy odbyć przed 25 sierpnia. W promocji dostępne są bilety na trasy Warszawa – Sandomierz (linia P31) oraz na wszystkich odcinkach linii P30 Warszawa – Radom – Skarżysko-Kamienna – Kielce. Cena biletu w promocji wynosi 6zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Aby skorzystać ze zniżki, przy zakupie biletu należy podać kod promocyjny LATO. Ilość promocyjnych biletów jest ograniczona.

 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – promocja na połączenia z Rzeszowa przed 8 sierpnia

Opublikowano: 30 lipca 2016

W okresie od 29 lipca do 4 sierpnia można kupić promocyjne bilety na połączenia z Rzeszowa do Berlina, Krakowa, Wrocławia i Gdańska. Podróż należy odbyć przed 8 sierpnia. Promocyjna cena obejmuje 40% zniżki i pula biletów jest ograniczona. Aby skorzystać ze zniżki, należy podczas rezerwacji biletów wpisać kod RZESZÓW w odpowiednie pole w formularzu rezerwacji.

 

cmb_dealsarrow
 

PolskiBus – wakacyjna promocja – bilety dla dzieci do lat 6 za 0zł

Opublikowano: 1 czerwca 2016

W okresie od 1 czerwca do 30 września 2016, na wszystkich krajowych trasach PolskiBus, dzieci do lat 6 będą mogły podróżować za darmo. Należy jedynie uiścić opłatę rezerwacyjna za dziecko, w wysokości 1zł. Żeby skorzystać z promocji, należy wyszukać odpowiednie połączenia, a następnie na stronie PolskiBus udać się do działu „ULGI” i tam zaznaczyć opcję: Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat. Zarówno zakup biletu, jak i podróż muszą się odbyć w okresie od 1 czerwca do 30 września 2016 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *