Promocje w PolskiBus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe na bilety w PolskiBus

 

Promocje w PolskiBusNajbardziej znana na polskim rynku firma autobusowa PolskiBus, bardzo często organizuje promocje na przejazdy w konkretnych dniach lub na konkretnej trasie. Zdarzają się również wyprzedaże biletów za złotówkę, przy czym pobierana jest jedynie opłata rezerwacyjna w wysokości 1 PLN. PolskiBus obecnie posiada w Polsce rozbudowaną siatkę połączeń i obsługuje trasy krajowe do większości dużych miast oraz trasy międzynarodowe do Niemiec, Czech i Austrii.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety w PolskiBus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz

 

PolskiBus – Warszawa – Radom we współpracy z VikiBus

Opublikowano: 12 kwietnia 2017

Już od 13 kwietnia br. PolskiBus będzie oferował 6 nowych kursów między Warszawą a Radomiem, w rezultacie czego oba miasta zostaną połączone aż trzydziestoma kursami. Partnerem tras jest firma VikiBus specjalizująca się w transporcie autobusowym na terenie Lubelszczyzny i Mazowsza, posiadająca autokary o wysokim standardzie. Podróż z Warszawy rozpoczynać się będzie z Placu Defilad, a kończyć na Dworcu Autobusowym w Radomiu – kursy odbywać się będą we wszystkie dni tygodnia. PolskiBus tradycyjnie poleca zakup biletów online na swoim portalu, jednak w przypadku kursów Warszawa – Radom będzie możliwość kupna biletu bezpośrednio u kierowcy, w ramach dostępnego miejsca. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej.
 

PolskiBus – Nowe połączenia: Drezno, Düsseldorf, Essen

Opublikowano: 12 kwietnia 2017

W ramach polityki integrującej przejazdy autobusowe w Europie Środkowo-Wschodniej, PolskiBus proponuje nowe połączenia z niemieckimi miastami – we współpracy z firmą FlixBus. Rozpoczynając podróż w Krakowie, Katowicach lub Wrocławiu klienci mogą wybrać kursy do Drezna, Düsseldorfu i Essen. W ramach tych tras zupełnie nowe miasta w siatce połączeń to Drezno, Chemnitz, Gieβen oraz Siegen. Bilety w atrakcyjnych cenach można rezerwować od 12 kwietnia br., przy czym są to podróże międzynarodowe z miast polskich do niemieckich, lecz nie wewnętrznie w jednym z krajów. Kursy obsługiwać będą autobusy o podwyższonym standardzie, a regulaminu przewozu dostarcza FlixBus.
 

PolskiBus – Promocja „Dzieci do lat 6 za 0zł!”

Opublikowano: 10 kwietnia 2017

Od kwietnia do 5 września 2017 PolskiBus oferuje promocję na przejazdy dla dzieci do lat 6. Bilety dla najmłodszych na wszystkie trasy przewoźnika będą wymagały jedynie wniesienia opłaty rezerwacyjnej w wysokości 1 PLN, przejazd jest darmowy. Aby nabyć bilet dla dziecka online, należy zaznaczyć w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”. Ze względu na okres urlopowy jedna osoba może nabyć do 9 biletów w tej promocji. Zgodnie z polityką przewozową dziecko musi podróżować w asyście pełnoletniego opiekuna, który również musi posiadać własny bilet.
 

PolskiBus – Letnie kursy autobusowe od 1 PLN

Opublikowano: 10 kwietnia 2017

Przewoźnik ogłosił siatkę połączeń na okres letni, według której w okresie od 1 czerwca aż do 5 września 2017 roku obowiązywać będą ceny biletów na podróże wakacyjne od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Aby uzyskać największy rabat należy rezerwować bilety na stronie internetowej PolskiBus. Oferta dotyczy również połączeń realizowanych z firmami partnerskimi przewoźnika.
 

PolskiBus – Nowe zasady rezerwacji miejsc w autokarze

Opublikowano: 7 kwietnia 2017

Od 6 kwietnia 2017 PolskiBus uruchamia długo wyczekiwaną funkcję rezerwacji numerowanych miejsc w swoich autokarach. Kupując bilet na kurs na stronie internetowej przewoźnika już od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej, klienci mogą wybierać konkretne miejsca na planie autokaru. Dodatkowo za opłatą 5 PLN można zarezerwować miejsce Premium – zapewniające większą przestrzeń na nogi, miejsce przy stoliku czy przy przedniej szybie na górnym pokładzie. Od teraz rozpoczynając podróż należy okazać załodze autobusu cały bilet, wydrukowany lub elektroniczny – nie wystarczy zapamiętanie jego numeru. Oferta obowiązuje również na najbardziej obłożonych kursach letnich (kalendarz letni obowiązuje do 5 września br.).
 

PolskiBus – Nowe trasy promocyjne z marką Voyager Transport

Opublikowano: 17 marca 2017

W porozumieniu z małopolską firmą Voyager przewoźnik PolskiBus dodaje do swojej siatki połączeń 17 miast w całej Polsce, dostępnych autobusem na 8 nowych trasach. Nowymi destynacjami są Gorlice, Brzesko, Wysowa-Zdrój, Szczecinek oraz Ustronie Morskie, oprócz docenianych już połączeń z Krakowa, Tarnowa czy Nowego Sącza. Sprzedaż biletów rozpoczyna się od 24 marca 2017 i odbywa się poprzez e-bilet lub numer rezerwacji otrzymany pocztą elektroniczną. Ceny na tych trasach zaczynają się od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej.
 

PolskiBus.com i ModlinBus partnerami w kursach na lotnisko

Opublikowano: 17 marca 2017

Już od 20 marca 2017 połączone siły firm PolskiBus oraz przewoźnika ModlinBus dowiozą podróżnych do Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin, tworząc usługę typu „shuttle bus”. Atrakcyjne ceny połączeń będą obowiązywały na 20 codziennych kursach w każdą stronę – czas przejazdu z centrum Warszawy to około 45 minut. Na portalu PolskiBus.com można dokonywać rezerwacji (trasa MB1, marka OKBus lub ModlinBus) a obowiązującym biletem będzie dokument otrzymany drogą elektroniczną.
 

PolskiBus – Wiosenna trasa Warszawa – Łuków – Radzyń Podlaski

Opublikowano: 15 marca 2017

Specjalnie dla mieszkańców Lubelszczyzny PolskiBus oferuje promocję na trasie Warszawa-Radzyń Podlaski. Połączenia można rezerwować w cenie od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej na kursy od 1 kwietnia do 31 maja 2017. Przewoźnik podkreśla, że wczesna rezerwacja jest gwarancją uzyskania największego rabatu. W promocji bierze udział firma AfarBus, a kursy odbywać się będą 2 razy dziennie przez cały tydzień.
 

PolskiBus – Kwietniowe połączenia Kraków-Lublin od 1 PLN

Opublikowano: 14 marca 2017

Z myślą o wiosennych wyjazdach i Świętach Wielkanocnych PolskiBus oferuje promocyjne przejazdy na trasie Kraków – Kielce – Radom – Puławy – Lublin. Kursy odbywać się będą w każdy dzień tygodnia czterokrotnie, a bilety można będzie nabyć na portalu przewoźnika już od 1 PLN + 1 PLN opłaty rezerwacyjnej. Partnerem trasy jest firma BPTour, która oferuje dodatkowe zniżki na odcinku Lublin – Radom. Konkretne kwoty i rozkład jazdy dostępne są na stronie internetowej.
 

PolskiBus – Krakowska międzynarodówka za 15 PLN

Opublikowano: 17 lutego 2017

PolskiBus przygotował promocję na przejazdy międzynarodowe z Krakowa do Pragi, Budapesztu i Wiednia. Kierunki te polecane są w lutym ze względu na dużą ilość wydarzeń kulturalnych. Rezerwując podróż autobusem do jednego z tych miast do 22 lutego br., zapłacimy jedynie 15 PLN (opłata rezerwacyjna 1 PLN), posługując się kodem promocyjnym: 15PLN. Daty wyjazdów obejmują kursy od poniedziałku 20 lutego do czwartku 2 marca. Ilość biletów promocyjnych jest ograniczona.
 

PolskiBus – Express promo Warszawa-Katowice

Opublikowano: 15 lutego 2017

PolskiBus oferuje w nadchodzących dniach podróż autobusem ze stolicy na Śląsk w promocji -40%. Podróżni chcący dostać się z Warszawy do Katowic w obniżonej cenie muszą użyć kodu promocyjnego: KATO podczas rezerwacji biletów na portalu PolskiBus. Autobusy kursują minimum cztery dziennie w dogodnych godzinach. Oferta obowiązuje do 23 lutego włącznie, pula biletów jest ograniczona.
 

PolskiBus – Walentynkowe biletobranie – 2 w cenie 1

Opublikowano: 10 lutego 2017

Na nadchodzące Walentynki PolskiBus przygotował promocję dla zakochanych par. W dniach 13, 14 i 15 lutego podróż dwóch osób obowiązuje w cenie jednego biletu. Zniżka obejmuje podróż w obie strony do polskich miast (Gdańsk, Kraków, Toruń, Wrocław) oraz międzynarodowe połączenia do Budapesztu, Pragi, Bratysławy lub Wiednia (wyjazd z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy i Wrocławia). Aby skorzystać z promocji 50% dla dwóch osób należy użyć kodu promocyjnego: AMOR do 11 lutego br. na portalu PolskiBus.
 

PolskiBus – promocja na ferie z dzieckiem za 0 PLN

Opublikowano: 9 lutego 2017

PolskiBus przedłuża ofertę na wyjazdy rodzinne z dziećmi do lat 6. Bilet dla dziecka to 0 PLN z obowiązującą jedynie opłatą rezerwacyjną w wysokości 1 PLN. Aby uzyskać ulgę należy podczas wyszukiwania na portalu PolskiBus zaznaczyć opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” w zakładce ULGI. Przewoźnik gwarantuje bezpieczne przewiezienie zimowego sprzętu narciarskiego oraz mocowania dla fotelików dziecięcych. Promocja obowiązuje na trasach krajowych i trwać będzie do 31 marca br.
 

PolskiBus – promocja Zimowa Bonanza od 5 PLN

Opublikowano: 6 lutego 2017

Jeszcze do 31 marca trwa w PolskiBus promocja Zimowa Bonanza na bilety autobusowe, zależna od odległości między miastami. W cenie 5 PLN pojedziemy do miast odległych do 200 km, za 9 PLN do 350 km oraz za 14 PLN powyżej 350 km. Oferta nie wymaga kodu promocyjnego, połączenia objęte promocją to kursy od poniedziałku do czwartku. Zimowa Bonanza obowiązuje też na podróże łączone oraz połączenia międzynarodowe w ww. odległościach. Na portalu PolskiBus znajduje się interaktywna mapa, ułatwiająca wyszukanie połączenia. Ilość biletów jest ograniczona.
 

PolskiBus – bilety do województwa świętokrzyskiego za 6 PLN

Opublikowano: 10 sierpnia 2016

W okresie od 10 do 17 sierpnia dostępna jest promocja na połączenia na kursy do województwa świętokrzyskiego. Podróż należy odbyć przed 25 sierpnia. W promocji dostępne są bilety na trasy Warszawa – Sandomierz (linia P31) oraz na wszystkich odcinkach linii P30 Warszawa – Radom – Skarżysko-Kamienna – Kielce. Cena biletu w promocji wynosi 6zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Aby skorzystać ze zniżki, przy zakupie biletu należy podać kod promocyjny LATO. Ilość promocyjnych biletów jest ograniczona.

 

PolskiBus – promocja na połączenia z Rzeszowa przed 8 sierpnia

Opublikowano: 30 lipca 2016

W okresie od 29 lipca do 4 sierpnia można kupić promocyjne bilety na połączenia z Rzeszowa do Berlina, Krakowa, Wrocławia i Gdańska. Podróż należy odbyć przed 8 sierpnia. Promocyjna cena obejmuje 40% zniżki i pula biletów jest ograniczona. Aby skorzystać ze zniżki, należy podczas rezerwacji biletów wpisać kod RZESZÓW w odpowiednie pole w formularzu rezerwacji.

 

PolskiBus – wakacyjna promocja – bilety dla dzieci do lat 6 za 0zł

Opublikowano: 1 czerwca 2016

W okresie od 1 czerwca do 30 września 2016, na wszystkich krajowych trasach PolskiBus, dzieci do lat 6 będą mogły podróżować za darmo. Należy jedynie uiścić opłatę rezerwacyjna za dziecko, w wysokości 1zł. Żeby skorzystać z promocji, należy wyszukać odpowiednie połączenia, a następnie na stronie PolskiBus udać się do działu „ULGI” i tam zaznaczyć opcję: Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat. Zarówno zakup biletu, jak i podróż muszą się odbyć w okresie od 1 czerwca do 30 września 2016 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *