Promocje w PKS Polonus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe w PKS Polonus

 

Promocje w PKS PolonusPKS Polonus to polska spółka akcyjna specjalizująca się w autobusowej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, obecna na rynku od ponad 60 lat. Oferuje komfortowe połączenia z Warszawy do wielu zakątków Polski w wymiarze całorocznym oraz wakacyjnym. Spółka szczyci się wysokiej klasy autokarami oraz wykorzystaniem technologii informatycznych do zarządzania trasami autobusów. PKS Polonus rozwija system udogodnień dla pasażerów (geolokalizacja, miejsca numerowane, darmowe WiFi) w tym sezonowe zniżki i promocje na dedykowane połączenia.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety w PKS Polonus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz

 

PKS Polonus – Wystartowała „Wiosenna Promocja”

Opublikowano: 4 kwietnia 2017

Odpowiadając na wyzwania wiosennych wyjazdów w Polsce, PKS Polonus przygotował promocję na bilety kupione online w dniach 4 -27 kwietnia 2017. Rezerwując i opłacając kurs autobusowy na stronie internetowej przewoźnika można otrzymać bonifikatę nawet do 90% wartości biletu. Pula biletów w tej promocji jest ograniczona i jest to oferta limitowana, która nie łączy się z innymi ulgami, w tym ustawowymi.
 

PKS Polonus – Oferta „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny -50%”

Opublikowano: 28 marca 2017

Firma PKS Polonus przygotowała zniżkę w ramach szerszej inicjatywy pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 obowiązywać będzie zasada przejazdu „Tam i z powrotem”, według której bilet normalny powrotny będzie miał zniżkę -50%. Podróż powrotną zakupioną w tej promocji weekendowej należy odbyć najpóźniej w dniu 2 kwietnia br., nie sumuje się ona z innymi zniżkami, w tym ustawowymi.
 

PKS Polonus – Połączenie sił z PolskiBus.com

Opublikowano: 24 marca 2017

W ramach dużej operacji integracyjnej na polskim rynku przewozów autobusowych, od 23 marca 2017 PKS Polonus nawiązał współpracę partnerską z PolskiBus.com. W siatce połączeń od 1 kwietnia pojawią się 23 nowe trasy łączące 100 miast, wśród nich miejscowości które były trudno dostępne autobusami kursującymi z zachodu lub centrum kraju. Według porozumienia kursy będą obsługiwać autokary o podwyższonym standardzie PKS Polonus. Nowością są połączenia z Warszawy i Lublina do Lwowa, oraz 4 inne trasy międzynarodowe łączące miasta polskie z miejscowościami za wschodnią granicą: Drohobycz, Stryj, Truskawiec, Kaliningrad. Trasy wschodnie wspiera firma East West Eurolines.
 

PKS Polonus – Wprowadzenie opłaty transakcyjnej

Opublikowano: 3 marca 2017

W dniu 1 marca 2017 firma PKS Polonus wprowadza tzw. opłatę transakcyjną, która będzie pobierana podczas rezerwacji i kupna biletu online, na oferowane kursy. Stała opłata będzie wynosić 1 PLN brutto, a przewoźnik motywuje jej wprowadzenie chęcią dalszego budowania swojego serwisu i dostarczania najlepszej jakości podróży swoim klientom. Dodatkowo firma poinformowała o udostępnieniu kilku nowych opcji: zmiany daty podróży online, wyboru miejsca w autokarze, bezpłatnego biletu SMS oraz możliwości wystawienia faktury VAT.
 

PKS Polonus – Podróże Łączone Wschód -30%

Opublikowano: 14 lutego 2017

W okresie od 1 lutego do 31 marca br. kupując w PKS Polonus bilet na trasie międzynarodowej oferuje możliwość dokupienia biletu krajowego z bonifikatą 30% ceny normalnej lub z ulgą handlową. Zasady są takie, że kupując on-line bilet na trasy wschodnie (np. do Lwowa) deklarujemy chęć skorzystania z Promocyjnej Podróży Łączonej i otrzymujemy kod rabatowy do wykorzystania na kursach krajowych. Przy zakupie w punkcie biletowym należy okazać imienny bilet na trasę wschodnią, aby otrzymać zniżkę -30%. Oba przejazdy liniami PKS Polonus nie mogą przekraczać odstępu 24 godzin. Ilość biletów nie jest limitowana.
 

PKS Polonus – Tanie Powroty -30%

Opublikowano: 10 lutego 2017

W PKS Polonus obowiązuje kolejna edycja promocji Tanie Powroty, w której pasażerowie rezerwujący podróż autobusem „Tam i z Powrotem” otrzymują automatyczną bonifikatę w wysokości 30% ceny biletu na połączenie powrotne. Promocja obowiązuje na trasach krajowych obsługiwanych przez przewoźnika i potrwa do 31 marca 2017. Należy pamiętać, iż zniżka -30% zostanie naliczona jeśli dokonamy jednorazowej zapłaty za podróż w punkcie biletowym lub on-line. Promocja na odcinku powrotnym obowiązuje dla biletów normalnych oraz ulgowych.
 

PKS Polonus – Szalone Promocje 5-10-15

Opublikowano: 03 lutego 2017

PKS Polonus oferuje do 31 grudnia 2017 specjalną promocję na bilety autobusowe zakupione on-line – wyłącznie bilety elektroniczne i bilety-SMS. Wykorzystując portal przewoźnika możemy zarezerwować bilety w stałych cenach 5, 10 lub 15 PLN na daną trasę przejazdu. Promocja PKS Polonus obejmuje połączenia dalekobieżne w konkretnych dniach tygodnia, dlatego warto w systemie rezerwacji zwrócić uwagę na taryfę dzienną – system nas o tym poinformuje. W ciągu roku promocja nie będzie się łączyła z innymi sezonowymi ofertami. Pula biletów została w styczniu znacznie zwiększona, więc warto zapoznać się z Szalonymi Promocjami już teraz.
 

PKS Polonus – ulga handlowa w 2017 roku

Opublikowano: 03 lutego 2017

W sezonie 2017 firma PKS Polonus przypomina o obowiązujących ulgach handlowych na bilety autobusowe. Połączenia krajowe dalekobieżne obsługują następujące zniżki: ulga handlowa dla seniora (-20% dla osób po 60 roku życia), ulga handlowa dla dzieci (-50% do 13 roku życia), ulga handlowa dla ucznia lub studenta (-20% do 26 roku życia). Należy pamiętać, iż uzyskanie zniżki jest możliwe jedynie po okazaniu właściwego dowodu tożsamości lub legitymacji.