Promocje w PKS Polonus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe w PKS Polonus

 

Promocje w PKS PolonusPKS Polonus to polska spółka akcyjna specjalizująca się w autobusowej komunikacji lokalnej i dalekobieżnej, obecna na rynku od ponad 60 lat. Oferuje komfortowe połączenia z Warszawy do wielu zakątków Polski w wymiarze całorocznym oraz wakacyjnym. Spółka szczyci się wysokiej klasy autokarami oraz wykorzystaniem technologii informatycznych do zarządzania trasami autobusów. PKS Polonus rozwija system udogodnień dla pasażerów (geolokalizacja, miejsca numerowane, darmowe WiFi) w tym sezonowe zniżki i promocje na dedykowane połączenia.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety w PKS Polonus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz

 

PKS Polonus – Podróże Łączone Wschód -30%

Opublikowano: 14 lutego 2017

W okresie od 1 lutego do 31 marca br. kupując w PKS Polonus bilet na trasie międzynarodowej oferuje możliwość dokupienia biletu krajowego z bonifikatą 30% ceny normalnej lub z ulgą handlową. Zasady są takie, że kupując on-line bilet na trasy wschodnie (np. do Lwowa) deklarujemy chęć skorzystania z Promocyjnej Podróży Łączonej i otrzymujemy kod rabatowy do wykorzystania na kursach krajowych. Przy zakupie w punkcie biletowym należy okazać imienny bilet na trasę wschodnią, aby otrzymać zniżkę -30%. Oba przejazdy liniami PKS Polonus nie mogą przekraczać odstępu 24 godzin. Ilość biletów nie jest limitowana.
 

PKS Polonus – Tanie Powroty -30%

Opublikowano: 10 lutego 2017

W PKS Polonus obowiązuje kolejna edycja promocji Tanie Powroty, w której pasażerowie rezerwujący podróż autobusem „Tam i z Powrotem” otrzymują automatyczną bonifikatę w wysokości 30% ceny biletu na połączenie powrotne. Promocja obowiązuje na trasach krajowych obsługiwanych przez przewoźnika i potrwa do 31 marca 2017. Należy pamiętać, iż zniżka -30% zostanie naliczona jeśli dokonamy jednorazowej zapłaty za podróż w punkcie biletowym lub on-line. Promocja na odcinku powrotnym obowiązuje dla biletów normalnych oraz ulgowych.
 

PKS Polonus – Szalone Promocje 5-10-15

Opublikowano: 03 lutego 2017

PKS Polonus oferuje do 31 grudnia 2017 specjalną promocję na bilety autobusowe zakupione on-line – wyłącznie bilety elektroniczne i bilety-SMS. Wykorzystując portal przewoźnika możemy zarezerwować bilety w stałych cenach 5, 10 lub 15 PLN na daną trasę przejazdu. Promocja PKS Polonus obejmuje połączenia dalekobieżne w konkretnych dniach tygodnia, dlatego warto w systemie rezerwacji zwrócić uwagę na taryfę dzienną – system nas o tym poinformuje. W ciągu roku promocja nie będzie się łączyła z innymi sezonowymi ofertami. Pula biletów została w styczniu znacznie zwiększona, więc warto zapoznać się z Szalonymi Promocjami już teraz.
 

PKS Polonus – ulga handlowa w 2017 roku

Opublikowano: 03 lutego 2017

W sezonie 2017 firma PKS Polonus przypomina o obowiązujących ulgach handlowych na bilety autobusowe. Połączenia krajowe dalekobieżne obsługują następujące zniżki: ulga handlowa dla seniora (-20% dla osób po 60 roku życia), ulga handlowa dla dzieci (-50% do 13 roku życia), ulga handlowa dla ucznia lub studenta (-20% do 26 roku życia). Należy pamiętać, iż uzyskanie zniżki jest możliwe jedynie po okazaniu właściwego dowodu tożsamości lub legitymacji.