Promocje we FlixBus

Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe na bilety we FlixBus

 

Promocje we FlixBus Młody przewoźnik autobusowy rodem z Niemiec należy do liderów na rynków transportu publicznego w Europie. Stawiając na najnowsze technologie i satysfakcję podróżnych FlixBus, osiągnął pozycję lidera w Niemczech oraz wysoką pozycję w 20 krajach europejskich. Przewoźnik stawia sobie za punkt honoru tzw. „zieloną mobilność” czyli wspieranie ochrony środowiska naturalnego (redukcja emisji CO2). Firma często otwiera nowe połączenia, dlatego jednym z największych plusów FlixBus są polityka promocyjna, oferty czasowe, kody i kupony zniżkowe. Wchodząc na polski rynek pod koniec 2015 roku FlixBus zaproponował podróżnym bilety autobusowe już od 19 PLN.

 

Udało Ci się odkryć jakąś promocję lub kupon rabatowy na bilety we FlixBus?
Powiedz nam o tym i podziel się informacją z innymi podróżnymi!

Napisz komentarz

 

FlixBus – Nowe połączenia Polska – Czechy

Opublikowano: 10 kwietnia 2017

Na firmowej konferencji prasowej firma FlixBus poinformowała o uruchomieniu nowych tras międzynarodowych. Przewoźnik oferuje bilety na połączenia Kraków – Praga (od 79 PLN), Kraków – Brno (od 69 PLN) oraz Katowice – Praga (od 65 PLN), Katowice – Brno (od 65 PLN). Ceny połączeń mogą rosnąć wraz z godziną wyjazdu, a wszystkie kursy odbywają się 3 razy dziennie. Oferta jest częścią promocji regionalnej FlixBus dostępnej na portalu przewoźnika. Dodatkowo usługi FlixBus są od 6 kwietnia dostępne przez Google Maps.
 

FlixBus – europejskie zniżki z kartą studencką ISIC

Opublikowano: 17 lutego 2017

Z okazji zbliżającego się sezonu wiosennych wyjazdów, FlixBus dołączył do ofert zniżkowych dla posiadaczy International Student Identity Card. Do 31 marca 2017 studenci mogą rezerwować podróż autobusem do ponad 200 miast europejskich, wykorzystując vouchery FlixBus (1 voucher na 1 posiadacza ISIC-card). FlixBus oferuje w tej promocji przewóz 3 sztuk bagażu oraz, za dodatkową opłatą, rowerów. Ceny dla studentów zaczynają się od 8 € co oznacza kilkadziesiąt procent niższe stawki, niż na połączenia kolejowe. Przeciętna zniżka na podróż autobusem to 3 €. Aby uzyskać voucher FlixBus do krajów europejskich (Polska jest na chwilę obecną poza promocją) należy wyszukać w panelu zniżek/benefitów ISIC ofertę Flixbus i odebrać go drogą e-mailową. Podróż zabookowana teraz może obejmować daty późniejsze niż 31 marca, a rezerwację można odwołać nawet 15 minut przed odjazdem autobusu.
 

FlixBus – ODKRYJ BERLIN od 29 PLN

Opublikowano: 10 lutego 2017

W ramach rozwijającej się siatki połączeń w Polsce FlixBus promuje połączenia Szczecin – Berlin. Połączenia można rezerwować na portalu przewoźnika już od 29 PLN, a autobusy do niemieckiej stolicy kursują do 8 razy dziennie. Wyjeżdżając ze Szczecina możemy kupić bilet obejmujący dojazd do Dworca Głównego (Berlin ZOB) oraz na lotnisko Berlin-Tegel. Plusem tej trasy jest możliwość przesiadki w Berlinie do dalszych destynacji autobusowych FlixBus w całej Europie. Oferta jest bezterminowa.